Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Samodzielna wymiana zbiornika LPG

Samodzielna wymiana zbiornika LPGFilm instruktażowy, ukazujący w jaki sposób wymienić samodzielnie zbiornik (butlę) LPG w samochodzie.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

34 thoughts on “Samodzielna wymiana zbiornika LPG

 1. Dobry poradnik, ale zgodnie ze sztuką powinieneś dać nowe baryłki na rurkach wchodzących w wielozawór. Przeważnie kończy się to wymianą tych przejściówek gdyż ciężko zdjąć stare. Łatwiej jest uciąć wąż Faro, wyciągąć pozostałość i zacisnąć na nowo, ale jeśli jest wszystko szczelne to powinno być okej.

 2. Ja mam pytanie życiowe. Planuje zabrać auto z Polski do USA. Nie mają tam lpg. Ale mają butle z Propanem.
  1. Czy auto na Propanie pojedzie
  2. Czy da się i jak zatankować z butli takiej sklepowej do auta. Ile zatankuje (na zasadzie wyrównywania ciśnień?) z jednej butli. Przyjmując że standardowy zbiornik na gaz to 40l/ schodzi około 34/36l.

  Butle bodaj 11 kg to 22l.

  Myślę, że temat wart poruszenia.

 3. W ciągu 10 lat było 6kolizji mniejszych i większych z tego tylko 3 razy był zabrany dowód i nigdy nie było legalizacji ani wymiany butli normalnie oddawali dowód
  Za legalizacje na kolejne 10 lat zapłaciłem 120zł

 4. Materiał ok, dodam kilka rad czasami trudno odkręcić zbiornik nie da się przeciąć śrub bo kable, nowe śruby mają mieć odpowiednią długość i najlepiej na całej długości gwint, czasami butla przyklejona np na piankę, przy przewodach miedzianych problem z montażem ponownym trudno dopasować bez wprawy, rozszczelniac butle najlepiej na zewnątrz nigdy w garażu z kanałem, reduktor ja przykrecalem pierwszy bo musi być idealnie dopasowany. Mi to zajęło 6h.

 5. Nie miałem żadnego wypadku, zatrzymanego dowodu ani nic – wymieniam butlę bo chcę uzyskać większą pojemność – średnica butli ta sama, inna wysokość. Kupuję nową butlę, wymieniam i co dalej – zanoszę gdzieś te papiery od nowej czy jak?

 6. nie do konca tak sa wielozawory skonstruowane aby napelnienie bylo na 80% nie są bywaja standardowe wielozawory ktore pasują do wielu butli ale trzeba podgiąć pływak aby ten zamknął przy około 80% napełnienia. trzeba tez przerabiac wąż aby sięgał do dna butli

 7. A ja sie tak zastanawiam jak by kupić inna butle z legalizacją używana i nie wymieniać tylko jechać na przegląd ?🤔🤔czy mogą to jakoś sprawdzić czy raczej nikt za bardzo na to nie patrzy tylko jak by byl jakiś wybuch czy coś ?

 8. Cześć mam prośbę mógłbyś wyjaśnić o co chodzi z tym zaworem że to odkreciles??Bo nie powiedziałeś na filmie i nie wiem a też będę sam butle zmieniał. Był bym wdzięczny za odpowiedz. POZDRAWIAM

 9. Jak dojechałem na stację ? I dlaczego odkręciłes zawór przed tankowaniem ? Mogło coś się stać w drodze powrotnej albo poprostu gaz mógł się ulotnić przed próbą szczelnosci. Skrajnie niebezpieczne nie sądzisz ?

 10. Świetny materiał, ja dalej borykam się ze stukami w zawieszeniu przy ruszaniu. Ale mam już pewne podejrzenia co do maglownicy. Przy lekkim skręceniu na postoju kierownicą, słychać skrzypienie. Pozdrawiam i spokojnych wakacji życzę.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!