Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Serwis klimatyzacji samochodowej Bytom od 120 zł z Ozonowaniem - czytaj opis pod filmem

Serwis klimatyzacji samochodowej Bytom od 120 zł z Ozonowaniem – czytaj opis pod filmem120 zł za kompleksowe napełnienie klimatyzacji, przy ubytku czynnika do 100 gram. Jeżeli ubytek czynnika jest większy, to za każde dodatkowe 100 gramów należy doliczyć 20 zł. Czyli przykładowo jeśli w samochodzie Twoim ubytek czynnika jest na poziomie 300 gram, to koszt napełnienia, sprawdzenia szczelności, ozonowania wyjdzie 120 zł + 40 zł = 160 zł. Czynnik chłodniczy bardzo podrożał, stąd wszystkie warsztaty muszą podnieść cenę.

Jeżeli chcesz wymienić w Warsztacie filtr kabinowy, to kup we własnym zakresie i przywieź, a gratis obsługa Ci go wymieni, ew. telefonicznie umów wizytę i poproś, by warsztat kupił odpowiedni filtr do Twojego auta i miał go na umówiony termin serwisu klimatyzacji. Oczywiście to dodatkowy koszt, filtr nie jest w gratisie :).

UWAGA, ceny czynnika non stop się zmieniają, cena może ulec zmianie, najlepiej zadzwonić do warsztatu i się upewnić, czy cena się nie zmieniła.

Zapraszam do subskrypcji kanału ForumWiedzy.pl na YouTube i polubienia ForumWiedzy.pl na Facebooku, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco z praktycznymi poradnikami, które mogą Ci się przydać teraz lub kiedyś.

DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY:

• YouTube: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1
• Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL
• Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy
• Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/
• Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy
• WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl

Dołącz do ForumWiedzy.pl w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

#ForumWiedzy #Informacja #YouTube

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

5 thoughts on “Serwis klimatyzacji samochodowej Bytom od 120 zł z Ozonowaniem – czytaj opis pod filmem

  1. Ścigamy 350g czynnika i wbijamy 680 a gdzie sprawdzenie szczelności??? To ze maszyna sprawdzi i stwierdzi ze szczelna to nic, ale może być rozkalibrowana. Ja osobiście już bym podziękował za taka obsługę, chyba ze ostatnia moja obsługa byłaby 2/3lata temu i miałbym tyle czynnika to wtedy zgodziłbym się na taka obsługę

  2. Cześc panie klima fajna sprawa i niech nikt nie da się nabić w butelkę że jak kupuję auto to ktoś nam opuszcza 100zł na nabicie a tu jedziemy nabić a tu chłodnica szajs, kompresor szajs plus jakas dziurka na rurce czy w wężu w trudno dostepnym miejscu i pan mechanik powie panie nowa chłodnica, używany kompresor bo nowy to nawet nie pytajcie o cene, i naprawa tego wycieku 1000zł z robotą awy yyyyy ale ale tylko trzeba było dobić za 100zł. Nikt o zdrowych zmysłach w naszym klimacie mając auto z klimą nie oszczędza 100zł na jej serwis najlepiej co roczny żeby latem pocić się w piekarniku który robi się w naszym aucie przy temp. rzędu 30 stopni i więcej na dworze. Tylko dużo osób ma niesprawne klimy czy takie że dziś napełni a za rok spadnie gdzieś mikro dziurką pół czynnika lub cały. Mało osób ma w pełni sprawną klime. Jeśli ja jadę ogłądać auto czy to za 2 tyś czy 40 i ktoś mi tłumaczy o klimie i że tylko trzeba nabić to się śmieje w twarz takiej osobie bo albo szuka jelenia co łyka taki kid albo liczy że przez kogos nie wiedzę mu się upiecze z tą sprawą.
    A co do samej akcji klima duża proźba tobie panie tego nie mówię bo wymieniąłeś filtr kabinowy ale do innych osób które to czytały żeby wymieniać ten filter, wiadomo to są pieniążki nikt nie ma ich za wiele ale nie dziadujmy bo tu chodzi o nasze zdrowie. Znajoma tez kupiła autko i jest alergikiem bardzo dba o środek auta żeby nie było kurzu itd a ja jej mówię no fajnie jak w nowym aucie masz a filtry jak filtry. No jak wymieniam olej to olej i filtr oleju. A filtr powietrza ikabinowy. No a po co to ci w prosty sposób powiem filtr powietrza daje powietrze do silnika a kabinowy daje powietrze tobie do kabiny którym oddychasz. No to kiedyś dzwoni że kupiła oba i czy nie wymienimy i tak powietrza był tak zmęczony ale widziałem gorsze, a kabinowy to niestety był jeden z gorszych orginalny toyoty chyba ostatnio to nawet w niemczech go nie wymieniali a tam kurz jak w odkurzaczu jakies muszki syf i malaria jednym słowem. A ja mówię choć i zobacz co za filter masz to głupio się jej zdrobiło.
    Ja co wymiane oleju wywalam wszystkie oprócz paliwa bo w benzynie to nie ma co szaleć.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!