Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Serwis LPG BRC: Mustang 3.7 V6 - to czysta formalność! :)

Serwis LPG BRC: Mustang 3.7 V6 – to czysta formalność! :)Już dawno, żaden samochód nie wywołał w naszej Ekipie tak dużych emocji! Z Klientem, Właścicielem tego pięknego wozu było podobnie! Klient zwierzył się Małgosi, Naszej Szefowej przed montażem, że ma obawę, gdyż to jego pierwszy montaż i kontakt z LPG! Długo wahał się, szukał opcji najbezpieczniejszej dla siebie i swego samochodu! Wybrał Energy Gaz Polska jako gwaranta doskonałej jakości montażu i niezawodnej pracy silnika po montażu LPG na obu paliwach! Ford Mustang 3.7 V6 z 2014 roku, bo o nim mowa, przejechał po montażu autogazu rozruchowe, startowe 1000 km, a w związku z tym i zasadami gwarancji BRC musiał wykonać i zjawić się w Energy na przeglądzie „0”! Przegląd LPG w tym przypadku to czysta formalność ale i tez frajda dla Załogi!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Forda jak: B-Max, C-Max, Cougar, Courier, Edge, Escape, Escort, Explorer, F150, F250, F350, Fiesta, Focus, Fusion, Galaxy, Kuga, Maverick, Mondeo, Mustang, Probe, Puma, Ranger, Scorpio, Sierra, S-Max, Taurus, Transit!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Forda! http://www.egp.pl/lpg-do-forda.htm

Montaż BRC, został w nim wykonany profesjonalnie, fachowo przez montażystę, który od lat podnosi swoje kwalifikacje w szeregach Zespołu Energy Gaz Polska! Nie było zatem obaw, że będziemy musieli zmierzyć się z usterkami czy też niezadowoleniem Właściciela Mustanga!

Małgosia przed montażem ze spokojem i pewnością zapewniła Klienta, ze auto będzie pracowało tak samo na LPG jak i na benzynie!

Po wykonanym serwisie Klient w rozmowie z Małgosią stwierdził…, że miała Pani rację! Zdanie to DEFINIUJE WSZYSTKO TO za co Klienci Kochają Energy Gaz Polska! Montaż i Serwis LPG nasza pasja!

Słowa te, jak miód na serce dają naszemu Zespołowi jeszcze więcej energii do pracy i zapewnieniu Klientowi Energy wzorowego serwisu w dziedzinie montażu i serwisu LPG!

Ekspert LPG czeka na Twój telefon – pytaj, dowiedz się jaką dedykowaną LPG musisz założyć do swego wozu, aby cieszyć się nim po montażu przez długie lata! 22 810 00 90, http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

Dodaj komentarz

Zadzwoń!