Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Skoda Rapid 1.2 TSI bezpośredni wtrysk 117KM 2013r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska!

Skoda Rapid 1.2 TSI bezpośredni wtrysk 117KM 2013r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska!Skoda Rapid z LPG 1.2 TSI bezpośredni wtrysk 117KM 2013r na gaz! Montaż LPG w Energy Gaz Polska! Skoda Rapid z LPG 1.2 TSI bezpośredni wtrysk 117KM 2013r to doskonały wybór do montażu LPG! Sprawdzone instalacje gazowe do aut z bezpośrednim wtryskiem paliwa sprawiają, że Skoda Rapid z LPG 1.2 TSI bezpośredni wtrysk 117KM 2013r działa bez żadnych problemów! Jednak w przypadku nowoczesnych silników niezwykle ważny jest profesjonalny montaż LPG! Tylko wtedy Skoda Rapid z LPG 1.2 TSI bezpośredni wtrysk 117KM 2013r będzie na LPG pracować bez problemu!

A montaż gazu do tak skomplikowanego silnika nie jest prosty i wymaga ogromnego doświadczenia w montażu LPG oraz zespołu doświadczonych Ekspertów LPG którzy wiedzą jak wykonać profesjonalny montaż LPG do Skoda Rapid z LPG 1.2 TSI bezpośredni wtrysk 117KM 2013r! Auto-gaz to doskonałe rozwiązanie przy obecnych cenach benzyny! Jednak kluczowy jest Ekspercki montaż instancji gazowej! Tylko wtedy Skoda Rapid z LPG 1.2 TSI bezpośredni wtrysk 117KM 2013r i jej Właściciel będą w pełni zadowoleni z jazdy!

Montaż LPG należy wykonać w renomowanym warsztacie gazowym! Dlatego jeżeli szukacie Ekspertów LPG do montażu auto-gaz LPG w Warszawie zapraszamy do Energy Gaz Polska! Nasi Eksperci LPG dobiorą dedykowaną instalację LPG do Skoda Rapid z LPG 1.2 TSI bezpośredni wtrysk 117KM 2013r przeprowadzą profesjonalny montaż instalacji gazowej do Skoda Rapid z LPG 1.2 TSI bezpośredni wtrysk 117KM 2013r oraz wykonają profesjonalne strojenie Skoda Rapid z LPG 1.2 TSI bezpośredni wtrysk 117KM 2013r na LPG w pełnym zakresie obrotów!

Dlatego zapraszamy do Energy Gaz Polska – Ostrobramska 38A Warszawa na profesjonalny montaż LPG!

PARAMETRY PRZEDSTAWIONEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 23-01-2021
➡️ Marka i model: Skoda Rapid
➡️ Rok produkcji: 2013
➡️ Silnik: 1.2 TSI 117 KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: KME NEVO SKY DIRECT
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 5200 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 8L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 9L + PB
➡️ Przełącznik LPG: w tapicerce
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 55L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 490 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,80 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 240 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 21 000km

👨‍🏭Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️ Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
🧑‍💻 Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądać Twoje auto po montażu:
https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/skoda/

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Skoda jak: Citigo, Fabia, Favorit, Felicia, Octavia, Rapid, Roomster, Superb, Yeti.

👨‍🏭Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na Facebook-u ⬇️
https://www.facebook.com/energygazpolska/

Subskrybuj nas na YouTube ⬇️
https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Skoda Rapid 1.2 TSI bezpośredni wtrysk 117KM 2013r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!