Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Skoda Roomster 1.4 87KM 2013r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A!

Skoda Roomster 1.4 87KM 2013r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A!Skoda Roomster 1.4 z LPG 87 KM 2013r! Montaż LPG pośredni wtrysk w Energy Gaz Polska Warszawa! Skoda Roomster 1.4 87 KM 2013r to idealne auto do montażu LPG! Jednak montaż LPG do Skoda Roomster 1.4 87 KM 2013r musi być wykonany przez zespół prawdziwych Ekspertów i profesjonalistów w dziedzinie LPG!

Montaż LPG do Skoda Roomster 1.4 87 KM 2013r z pośrednim wtryskiem paliwa to spore wyzwanie, ale dla naszych Ekspertów LPG to żaden problem! Energy Gaz Polska przerobiło już wiele Skoda Roomster 1.4 87 KM 2013r na zasilanie auto-gazem i Skoda Roomster 1.4 87 KM 2013r z bezpośrednim wtryskiem jeździ bez problemu na LPG – zarówno ta prezentowana na filmie o montażu LPG jak też inne, które mieliśmy okazję przerobić na zasilanie auto-gazem! Tylko prawdziwi Eksperci LPG są w stanie wykonać profesjonalny montaż instalacji gazowej do Skoda Roomster 1.4 87 KM 2013r!

Właściciel dzięki montażowi instalacji LPG będzie jeździł o POŁOWĘ taniej! A instalacja gazowa zwróci się błyskawicznie! Po co tracić kasę na benzynę skoro jest LPG? Wrażenia z jazdy po montażu LPG pozostają bez zmian, jednak w kieszeni zmiany dzięki LPG są widoczne gołym okiem – bo auto-gaz to OGROMNE oszczędności! Ale warunkiem bezproblemowej jazdy na LPG jest montaż instalacji gazowej w renomowanym i doświadczonym warsztacie LPG! Tylko wtedy Skoda Roomster 1.4 87 KM 2013r na gaz LPG będzie sprawować się doskonale, a Właściciel będzie czerpał ogromną przyjemność z jazdy!
 
Jeżeli szukasz Ekspertów LPG do montażu instalacji gazowej w Warszawie zapraszamy do Energy Gaz Polska Ostrobramska 38A Warszawa! Nasi Eksperci dobiorą dedykowany set LPG do Skoda Roomster 1.4 87 KM 2013r z pośrednim wtryskiem paliwa, wykonają profesjonalny montaż LPG, a także wykonają strojenie w pełnym zakresie obrotów! Zapraszamy do Energy Gaz Polska Ostrobramska 38A Warszawa!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 06-05-2021
➡️ Marka i model: Skoda Roomster
➡️ Rok produkcji: 2013r
➡️ Silnik: 1.4 87KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3100 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 7L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 8L
➡️ Przełącznik LPG: Po prawej stronie od kierowcy, obok drążka zmiany biegów
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 55L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 550 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,35 zł, PB 5,39 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 200 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 15 500 km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/toyota/

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli SKODA jak: Citigo, Fabia, Favorit, Felicia, Octavia, Rapid, Roomster, Superb, Yeti.

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

One thought on “Skoda Roomster 1.4 87KM 2013r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!