Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Skoda SuperB 1.4 TSI z LPG 150KM 2016r! Montaż LPG bezpośredni wtrysk w Energy Gaz Polska Warszawa!

Skoda SuperB 1.4 TSI z LPG 150KM 2016r! Montaż LPG bezpośredni wtrysk w Energy Gaz Polska Warszawa!Skoda SuperB 1.4 TSI z LPG 150KM 2016r! Montaż LPG bezpośredni wtrysk w Energy Gaz Polska Warszawa! Skoda SuperB 1.4 TSI z LPG 150KM 2016r to idealne auto do montażu LPG! Jednak montaż LPG do Skoda SuperB 1.4 TSI z LPG 150KM 2016r! Musi być wykonany przez zespół prawdziwych Ekspertów i profesjonalistów w dziedzinie LPG!
Montaż LPG do Skoda SuperB 1.4 TSI z LPG 150KM 2016r z bezpośrednim wtryskiem paliwa to spore wyzwanie ale dla naszych Ekspertów LPG to żaden problem! Energy Gaz Polska przerobiło już wiele Skoda SuperB 1.4 TSI z LPG 150KM 2016r na zasilanie auto-gazem i Skoda SuperB 1.4 TSI z LPG 150KM 2016r z bezpośrednim wtryskiem jeździ bez problemu na LPG – zarówno ta prezentowana na filmie o montażu LPG jak też inne, które mieliśmy okazję przerobić na zasilanie auto-gazem!

Tylko prawdziwi Eksperci LPG są w stanie wykonać profesjonalny montaż instalacji gazowej do Skoda SuperB 1.4 TSI z LPG 150KM 2016r! Dlaczego? Bo Skoda SuperB 1.4 TSI z LPG 150KM 2016r Posiada silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa, który wymaga ogromnego doświadczenia w montażu LPG!

Do tego Skoda SuperB 1.4 TSI z LPG 150KM 2016r wyposażona jest w system odłączania cylindrów – tu także do montażu LPG potrzebny jest zespół doświadczonych Ekspertów, gdyż nie każdy może wykonać tego typu montaż! Wiele warsztatów LPG odmawia montażu LPG do tego auta – dlatego warto zaufać renomowanemu warsztatowi LPG Energy Gaz Polska – bo my nie odmawiamy montażu LPG do Skoda SuperB 1.4 TSI z LPG 150KM 2016r! Dlaczego? Bo posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie z zakresu montażu LPG do Skoda SuperB 1.4 TSI z LPG 150KM 2016r i możemy bez problemu wykonać profesjonalny montaż LPG oraz wykonać strojenie auta na gazie w pełnym zakresie obrotów!

Auto gaz do Skoda SuperB 1.4 TSI z LPG 150KM 2016r to rozwiązanie doskonałe! Właściciel dzięki montażowi instalacji LPG będzie jeździł o POŁOWĘ taniej! A instalacja gazowa zwróci się błyskawicznie! Po co tracić kasę na benzynę skoro jest LPG? Wrażenia z jazdy po montażu LPG pozostają bez zmian, jednak w kieszeni zmiany dzięki LPG są widoczne gołym okiem – bo auto-gaz to OGROMNE oszczędności!

Ale warunkiem bezproblemowej jazdy na LPG jest montaż instalacji gazowej w renomowanym i doświadczonym warsztacie LPG! Tylko wtedy Skoda SuperB 1.4 TSI z LPG 150KM 2016r na gaz LPG będzie sprawować się doskonale, a Właściciel będzie czerpał ogromną przyjemność z jazdy!

Jeżeli szukasz Ekspertów LPG do montażu instalacji gazowej w Warszawie zapraszamy do Energy Gaz Polska Ostrobramska 38A Warszawa! Nasi Eksperci dobiorą dedykowany set LPG do Skoda SuperB 1.4 TSI z LPG 150KM 2016r z bezpośrednim wtryskiem paliwa, wykonają profesjonalny montaż LPG a także wykonają strojenie w pełnym zakresie obrotów!

Zapraszamy do Energy Gaz Polska Ostrobramska 38A Warszawa!

PARAMETRY PRZEDSTAWIONEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 16-11-2020
➡️ Marka i model: Skoda Superb
➡️ Rok produkcji: 2016
➡️ Silnik: 1.4L 150KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: KME NEVO SKY DIRECT
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 5200 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 8L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 8L + 2L PB
➡️ Przełącznik LPG: w schowku po lewej stronie
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 56L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 550 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,60 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 150 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 30 000km

👨‍🏭Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️ Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
🧑‍💻 Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądać Twoje auto po montażu:
https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/skoda/

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Skoda jak: Citigo, Fabia, Favorit, Felicia, Octavia, Rapid, Roomster, Superb, Yeti.

👨‍🏭Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na Facebook-u ⬇️
https://www.facebook.com/energygazpolska/

Subskrybuj nas na YouTube ⬇️
https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

13 thoughts on “Skoda SuperB 1.4 TSI z LPG 150KM 2016r! Montaż LPG bezpośredni wtrysk w Energy Gaz Polska Warszawa!

  1. A jak wygląda kwestia działania systemu odłączającego 2 cylindry przy eko-jeździe z instalacją gazową KME? Czy nie ma tutaj żadnych problemów i mechanizm odłączania cylindrów działa tak samo jak na benzynie?

  2. Jakim cudem auto palące benzyny 7-8litrów biedzę paliło gazu 7 l?Z moich wyliczeń będzie paliło ok.8,5 do 9,5.Co daje mały silnik w dużej budzie?Tylko większe spalanie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!