Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Sprawdzamy jak się jeździ VW TOUAREGIEM 4.2 350KM 2007r z LPG w Energy Gaz Polska

Sprawdzamy jak się jeździ VW TOUAREGIEM 4.2 350KM 2007r z LPG w Energy Gaz PolskaJuż jest! Volkswagen Touareg z pojemnym silnikiem 4.2 350KM 2007r teraz także z instalacją ZAVOLI DIRECT. Jest to dedykowana instalacja do tego typu silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa, która w pełni obsługuje moc silnika, zapewniają maksymalny komfort jazdy. Ze względu na wysokie spalanie auta jego właściciel będzie oszczędzał aż 340zł na każdym 1000km przejechanym na LPG! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: VOLKSWAGEN TOUAREG
Rok produkcji: 2007 rok
Silnik: 4.2 350KM
Instalacja LPG: ZAVOLI DIRECT
Spalanie PB: 16 litrów
Spalanie LPG: 18 litrów LPG + PB
Oszczędność dzięki LPG: 340 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 7000 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 20 600 km

VOLKSWAGEN TOUAREG z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja ZAVOLI DIRECT kosztuje jedynie 7000zł i dzięki LPG wystarczy tylko 20 600km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel VOLKSWAGENA na stacjach będzie zostawiał
o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 16L,
a LPG tylko 18L co przyniesie Właścicielowi 340zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 43 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 190km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do VOLKSWAGENA! http://www.egp.pl/lpg-do-volkswagena.htm

Pytacie Państwo co zamontować do VOLKSWAGENA? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki VOLKSWAGEN! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

VOLKSWAGEN na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do VOLKSWAGENA zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do VOLKSWAGENA wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do VOLKSWAGENA i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego VOLKSWAGENA, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

VOLKSWAGEN TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie VOLKSWAGEN w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli VOLKSWAGENA jak: Amarok, Beetle, Bora, Caddy, CC, Corrado, Eos, Fox, Garbus, Golf, Jetta, Lupo, New Beetle, Passat, Phaeton, Polo, Scirocco, Sharan, Tiguan, Touareg, Touran, Vento.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Muzyka do filmu z https://www.bensound.com/royalty-free-music
https://www.bensound.com/licensing

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Sprawdzamy jak się jeździ VW TOUAREGIEM 4.2 350KM 2007r z LPG w Energy Gaz Polska

Dodaj komentarz

Zadzwoń!