Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Sprytny sposób na opróżnienie (wykorzystanie) gazu LPG ze starego zbiornika (butli) samochodowego

Sprytny sposób na opróżnienie (wykorzystanie) gazu LPG ze starego zbiornika (butli) samochodowego

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

28 thoughts on “Sprytny sposób na opróżnienie (wykorzystanie) gazu LPG ze starego zbiornika (butli) samochodowego

 1. I tak musisz wypuscic gaz z kupionej na zlomie butli, potem wymontować wielozawór skrócić rurke pobierającą i po zamontowaniu ponownie mozesz sobie zamontować wlew jak w aucie i pojechać na stacje zatankować. Wtedy jest to rozwiązanie dobre do kuchenki cenowo bo gaz w butlach 11kg jest droższy niż na stacjach LPG

 2. Pomysł dobry. Sam mam taką butle w domku holenderskim. Ale obróciłem ja zaworem do dołu aby rurka pobierała gaz lotny. Elektrozawór uruchamiam za zasadzie włącznika i zasilacza 12 v . Pomysł działa od 5 lat. Zasila piecyk gazowy ogrzewanie i kuchenkę gazowa do gotowania

 3. Ja zrobiłem tak samo ale nie pozbyłem sie "to nie wrazenie" bo gaz nie zmienia sie na lotny tylko po chwili pluje ogniem bez kitu na 3m. No ne dokonca tak samo. Moja butla jest 3xwieksza a ja uzyłem reduktora SIEVERT zestaw 3093 combi.
  PN 16 PROPAN
  Pa=4Bar
  bpe=12Bar
  qn=12kg/h
  20m przewodu i na końcu palik do propanu. Co myślisz? Poradź coś.

 4. Samochód jest zasilany gazem w formie płynnej. Uzależnione jest to przez wężyk w wielozaworze który jest zanurzony w płynnej formie gazu. Butla jest tankowana do 80%. Wężyk z wielozaworu musiałby być wykrzywiony tak żeby znajdował się w "powietrznej formie" gazu.

 5. Czekam na Twój kolejny film.
  Może tym razem amatorskie rozbrajanie miny przeciwczołgowej?
  A co jeśli po Twoim instruktażu ktoś zasili tak np. nagrzewnice 3kW? Jesteś w stanie przewidzieć jak zadziała taki układ pod wpływem zaszronienia/zamarznięcia?

 6. Do komentujących debili: za nielegalne opróżnianie zbiorników LPG (puszczanie gazu w powietrze) jest 10000zl kary. To świetny sposób na obejście. Po prostu gaz wykorzystujemy turystycznie jak że zwykłej butli, a to już dozwolone.

 7. Cewkę możesz zdjąć, ale wtedy zamiast niej silny magnes i zawór się otworzy. Ale tak jak robisz jest ok. Pod warunkiem, że nie nadmuchasz dużo gazu w powietrzu (by od iskry się nie zapaliło).
  Trzpienia z środka cewki nie da się usunąć nie rozszczelniając butli.
  Aby gaz leciał w postaci lotnej to ustaw butlę przekręconą o 180 stopni względem tego co w samochodzie. Zawór w butli s samochodowej wypadnie wtedy z boku. Przewodami do góry.

  Możesz też napełnić inną butlę, ale to już nie w domu. Tak jak się z dużej przelewa do małej. Wtedy butla z samochodu tak jak była w samochodzie.

 8. WIECEJ takich filmów… Ktoś kto negatywnie komentuje i nie ma pojecia o konstruowaniu majsterkowaniu w dodatku jest nieogarem zyciowym to i nie powinien brac noża do smarowania masła bo może sobie odciąć palca albo przez przypadek przeciąć żyły….

  Ogarnięty koleś spoko pomysł dobre mądre wykonanie.

 9. dawno nie widziałem tak nieodpowiedzialnego człowieka . Nie nagrywaj więcej takich filmów bo ktoś straci życie przez ciebie ! rób sobie takie próby z rurami wodnymi a nie gazowymi to może ci się nic nie stanie ( pod warunkiem, że to będzie zimna woda a nie wrzątek ! ) pomyśl o tym poważnie !!!

 10. ALE KOMBINUJESZ, przez twoje zabawy ktoś kto nie ma pojecia może fruwać///////////

  ja rozumiem że każdy szuka oszczędności ale zaoszczędziłeś 10 20 zł na złączki wydałeś 20, a życia nikt by ci nie sprzedał

Dodaj komentarz

Zadzwoń!