Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
ŚRODEK DO CZYSZCZENIA UKŁADÓW INSTALACJI GAZOWYCH LPG- ZAPRASZAMY DO NASZYCH AUTORYZOWANYCH SERWISÓW

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA UKŁADÓW INSTALACJI GAZOWYCH LPG- ZAPRASZAMY DO NASZYCH AUTORYZOWANYCH SERWISÓWBRL9001 to profesjonalny środek do czyszczenia instalacji zasilania gazem LPG to prawdziwa nowość na rynku w Polsce. Dzięki specjalnie opracowanym patencie firmy BRC Car Service należącym do grupy WESTPORT FUEL SYSTEMS zawartość butelki można łatwo wtryskiwać do zbiornika z gazem. Produkt można stosować we wszystkich istniejących instalacjach gazowych na rynku. BRL9001 posiada właściwości smarne, działa już przy pierwszym użyciu, w butli, przewodach, reduktorze ciśnienia i wtryskiwaczach. Zaleca się stosowanie co około 10000 km lub przy każdym przeglądzie instalacji gazowej w autoryzowanym serwisie.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

21 thoughts on “ŚRODEK DO CZYSZCZENIA UKŁADÓW INSTALACJI GAZOWYCH LPG- ZAPRASZAMY DO NASZYCH AUTORYZOWANYCH SERWISÓW

  1. Zrobiłem końcówkę sobie pod zderzak aby to zaaplikować w 💯 końcówka to wąż z pralki z jednej strony super pod butelkę a z drugiej obciąłem na 15 cm i wkręciłem śrubę z odpowiednim gwintem do zaworu wiadomo w śrubie otwór na przelot aby gaz wszedł ,i pomimo że zawór w zderzaku super poszło

  2. Pusta butla, spuszczony gaz rurki łączącej zbiornik z wlewem i niestety nie wygląda to tak słodziutko z tą aplikacją jak na filmiku. Ciśnienie wyrzuca preparat na zewnątrz, nie wszystko weszło. Ok 15 ml nie dałem rady wtłoczyć. Śmierdzę jak cap. Następnym razem zaaplikuję zupełnie inaczej.

  3. U mnie kulka po naciśnięciu i wypuszczeniu resztek gazu z butli nie jest już dociskana ciśnieniem od środka ani żadną sprężyną, nie wiem czy tak ma być, ale wydaje mi i się, że jedna puszka tego środka to za mało by stworzyć takie ciśnienie w butli by kulka znowu uszczelniła wylot. Dlatego wstrzymałem sie z wpuszczeniem tego środka. Może jednak powinno się zostawić trochę LPG w butli przed podaniem brc additive?

  4. Witam mam instalację gazową landirenzo ma już jakieś 8 lat i teraz pytanie czy po aplikacji tego środka osad z butli gazowej itd nie uszkodzi wtryskiwaczy i nie zawali syfem filtrów ?

  5. Bardzo wydajny ten środek załóżmy że auto pali 10l gazu na 100km to na 10000km spala 1000l gazu i mała puszeczka zapewni czyszczenie całego układu gazowego przez ten okres czasu..

Dodaj komentarz

Zadzwoń!