Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Strojenie po AFR - Polecany warsztat | LPG Majster S02E52

Strojenie po AFR – Polecany warsztat | LPG Majster S02E52Na czym polega Strojenie po AFR? Dzisiaj uczestniczymy w tym procesie o którym opowie nam Robert z Gomar Motoryzacja. Sonda AFR to co raz częściej spotykany typ czujnika tlenu w spalinach używany w nowoczesnych samochodach. Często możesz się spotkać z terminem sonda lambda szerokopasmowa. Sonda AFR to też nazwa przyrządu do strojenia instalacji LPG. Na koniec, warto wspomnieć, że strojenie na AFR To bardzo ważny zabieg dzięki któremu możliwa jest precyzyjna regulacja instalacji gazowej.

Firma GOMAR MOTORYZACJA jest serwisem samochodowym o profilu skierowanym zarówno na naprawy elektroniki silnika, klimatyzacji samochodowych i instalacji gazowych LPG.

Każdy samochód po zamontowaniu instalacji auto gazu przechodzi próbę drogową, a ustawianie przeliczników map odbywa się na podstawie przelicznika AFR sond szerokopasmowych lub korekt długo i krótkoterminowych sterownika benzynowego, ze względu na dokładność ustawienia instalacji gazowej.

Od roku 2012 warsztat prowadzi naprawy oraz montaż instalacji do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa, zarówno w postaci lotnej jak i ciekłej.

Jeżeli chcesz wiedzieć jaka instalacja pasuje do Twojego samochodu, zadzwoń lub skorzystaj z drogi emailowej.

GOMAR MOTORYZACJA:

►Adres
Polna 16, 98-100 Łask Polska
►Strona:
http://www.gomar-lpg.pl/
►Telefon:
•Tel. komórkowy:+48 603 918 716
•Tel. stacjonarny:+48 43 675 27 34
►E-mail
•E-mail: rlyzwa@poczta.onet.pl
•E-mail: gomar@onet.eu

► Strona KME:
https://kme.eu
►Grupa na FB:
https://www.facebook.com/groups/1703916356578785

#Gomar #LPGMajster #GomarMotoryzacja #AFR #strojeniepoAFR #KME #autogaz #KMEAutogasSystems #LPG #AudiA4B7

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

6 thoughts on “Strojenie po AFR – Polecany warsztat | LPG Majster S02E52

  1. Trochę się Pan szanowny zapętlił z tymi pętlami. Nowsze samochody nie mogą w pętli otwartej śledzić i ustawiać mieszanki, bo to już jest pętla zamknięta. Tym się właśnie te pętle od siebie różnią, że w zamkniętej śledzi i reaguje, a w otwartej nie. Sam Pan to wcześniej powiedział. Druga sprawa, sonda napięciowa, to raczej nie zawsze pętla zamknięta, a jedynie przy niskich i średnich obciążeniach silnika. Przy wysokim obciążeniu sterownik dla bezpieczeństwa silnika przechodzi w tryb otwartej pętli. Zawsze zamknięta pętla to prędzej przy sondzie prądowej z .uwagi na możliwość precyzyjnego pomiaru AFR.

  2. nigdy nie komentuję waszych filmów ale tego oglądać się nie da
    A4b7 nie miało silnik 150 koni tylko BFB 163. Wszystkie a4 b6 oraz b7 miały na pokładzie fabryczną sondę szerokopasmową. Wystarczu zapiąc VCDSA i mamy tak w kanale 30 do 33 wszystkie paramertry składu mieszanki. Używanie zewnętrznej sondy to chyba oznaca brak wiedzy albo jedynie na potrzeby filmu taka prezentacja. Mało merytortcznie….

Dodaj komentarz

Zadzwoń!