Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
SUV Dodge Journey 3.6 Pentastar 290 KM napędzany LPG po montażu instalacji gazowej Stag w Abart Auto

SUV Dodge Journey 3.6 Pentastar 290 KM napędzany LPG po montażu instalacji gazowej Stag w Abart AutoDodge Journey 3,6 V6 Pentastar zalicza się do coraz bardziej popularnej rodziny samochodów SUV (Sport Utility Vehicle), które z racji gabarytów i kształtu nadwozia palą sporo benzyny. By nie narażać się na niepotrzebne wysokie koszta paliwa dokonaliśmy montażu instalacji gazowej Stag qMax do przedstawianego Dodge’a Journey’a. Dzięki zamontowanej instalacji gazowej klient firmy Abart oszczędzi nawet 10000 zł rocznie przejeżdżając na gazie swoim Dodge’m Journey’em około 30000 km.

Marka i model: Dodge Journey 3.6 V6 Pentastar
Rok produkcji: 2016
Pojemność i moc silnika: 3604 ccm, 211 kW (290 KM)
Przebieg w dniu montażu instalacji gazowej: 47052
Instalacja gazowa: Stag qMax
Zbiornik LPG: toroidalny zewnętrzny 64 litry
Zasięg na gazie: 300-500 km
Zwrot z inwestycji: 15 000km
Wycena instalacji gazowej:
https://www.abart.com.pl/sprawdz-cene

Abart Auto & Gaz Serwis Wrocław
www.abart.com.pl

Firma AC S.A. z Białegostoku rozwija swoje instalacje gazowe pod marką STAG i dopasowuje je do oczekiwań klientów nie tylko z Polski, ale także z wielu krajów Europy i całego świata. Tak też powstała gama systemów gazowych z pod znaku Q, co może oznaczać tylko i wyłacznie wysoką jakość. Wszystkie elementy wchodzące w skład tych instalacji posiadają certyfikat zgodności z regulaminem ONZ R67-01 i są kompletowane zgodnie z wytycznymi homologacji R115 obowiązującej już w Norwegii i Niemczech. Każda z nich spełnia wszystkie obowiązujące funkcje bezpieczeństwa takie jak odłączenie zasilania elektrozaworów LPG w przypadku zaniku obrotów silnika, dzięki której autogaz LPG nie możę wydostać się ze zbiornika gazu w niekontrolowany sposób. Funkcja ta zapewnia bezpieczeństwo parkowania w garażach podziemnych, ale przestarzałe polskie prawo budowlane nie chce się dostosować do obowiązujących od 2001 roku zabezpieczeń i nadal zabrania prakowania ekologicznych samochodów w przestarzałych podziemnych parkingach. Qmax basic i Qmax Plus
Prezentowane tu sterowniki są efektem rozwoju dobrze znanej instalacji gazowej Stag 300, której nazwę można jeszcze zobaczyć na obudownie centrali. Instalacje gazowe oparte na sterownikach Qmax obsługują silniki zarówno wolnossące jak i doładowane turbiną lub kompresorem z wtryskiem pośrednim od 5 do 12 cylindrów. Róznice między sterownikiami Qmax Basic i Plus są analogiczne do różnic central sterujących Qbox Basic i Plus.
https://www.abart.com.pl/pl/o/instalacje-montowane/Stag-Q-Generation
Historia firmy Abart sięga początku roku 1995 kiedy to aktualni członkowie zarządu założyli spółkę Abart s.c. i uruchomili mały warsztat montujący instalacje gazowe we Wrocławiu przy ulicy Warsztatowej 7. Wspólnicy dokonali samodzielnie pierwszej przeróbki samochodu na gaz 30 marca 1995 roku. Pierwszym przerobionym na gaz samochodem był popularny wtedy Polonez.

Dzięki dobrej jakości montażu i odpowiedniemu doborowi instalacji gazowych BRC i Lovato firma szybko przejęła znaczną część wrocławskiego runku samochodowych instalacji gazowych. Po miesiącu zostali zatrudnieni i przeszkoleni pierwsi pracownicy – monterzy instalacji gazowych. Po kilku miesiącach działalności dokonano pierwszej przeróbki na gaz samochodu z wtryskiem benzyny, co w tamtych czasach było bardzo znacznym skokiem technologicznym.Szybki rozwój techniczny i uznanie wśród klientów spowodowały konieczność przeprowadzki do większego warsztatu montującego instalacje gazowe. Wybór padł na pomieszczenia na terenie Ośrodka Szkolenia Kierowców PZMot we Wrocławiu, Na Niskich Łąkach 6. Tam właśnie firma Abart autogaz poczyniła szybkie postępy i po roku działalności stała się największą firmą przerabiającą samochody na autogaz we Wrocławiu. Firma zaczęła obsługiwać klientów z całego Dolnego Śląska, m.in. z Kłodzka, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry. Do firmy przyjeżdżali również klienci z dalej oddalonych miast czyli Opola, Łodzi czy Poznania.

Po ponad dwóch latach od rozpoczęcia działalności latem 1997 roku firma Abart Autogaz doznała olbrzymich strat na skutek powodzi tysiąclecia, która zaatakowała Wrocław właśnie przez ulicę Na Niskich Łąkach. Dzięki szybkiej odbudowie warsztatu i ciężkiej pracy całej załogi straty zostały powetowane po kilku miesiącach działalności.

Firma przerabiała na LPG coraz więcej skomplikowanych pojazdów co pozwoliło na zatrudnianie i szkolenie kolejnych pracowników, którzy pracują do dziś przy montażu samochodowych instalacji gazowych zarówno w firmie Abart Autogaz jak i wielu innych podmiotach działających we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku jak i za granicą naszego kraju.
https://www.abart.com.pl/pl/historia-firmy

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

8 thoughts on “SUV Dodge Journey 3.6 Pentastar 290 KM napędzany LPG po montażu instalacji gazowej Stag w Abart Auto

  1. Jak wygląda sytuacja ze stratą na prześwicie podwozia, czy można jakoś zabezpieczyć butle przed uszkodzeniami kiedy chcemy wjechać w lekki teren ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!