Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Świece Zapłonowe | LPG Majster S02E90

Świece Zapłonowe | LPG Majster S02E90Świece Zapłonowe do LPG? To wbrew pozorom proste pytanie ale czy aby na pewno wiesz wszystko na ten temat? W dzisiejszym odcinku porozmawiamy na temat świec zapłonowych w samochodach.

• Jakie świece wybrać?
• Czym jest „ciepłota” świec?
• Czy wielkość ma znaczenie?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy w tym odcinku, razem z naszymi ekspertami.

Dzisiejszymi gośćmi odcinka jest Sebastian Sarré z GZW. Sebastian jest konstruktorem, mechanikiem i tunerem, który zakochany w FSO warszawa buduję naprawdę niesamowite projekty. Oraz Marek Suder z GAZMOT Motorsport, który zajmuje się kompleksową budową aut rajdowych. Głównie fordów. Przede wszystkim warsztat specjalizuje się w sportowych układach przeniesienia napędu.

Sebastian Sarré to uczestnik niezliczonej ilości zlotów i imprez motoryzacyjnych, wierny fan i znawca marki „Warszawa”. Od blisko 30 lat łączy pasję z pracą, zajmuje się konstruowaniem i przebudową samochodów, w tym również przygotowaniem aut wyczynowych.

Gazmot Motorsport, którego założycielem jest Marek Suder, powstał w 2017 roku. Jego celem, jest kultywowanie pamięci po legendarnym kierowcy Marianie Bublewiczu, wielokrotnym Rajdowym Mistrzu Polski i Wicemistrzu Europy z 1992 roku.

► Strona:
https://kme.eu
►Grupa na FB:
https://www.facebook.com/groups/1703916356578785

#Świece #swiecezaplonowe #LPGMajster #LPG #KME

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

12 thoughts on “Świece Zapłonowe | LPG Majster S02E90

  1. Слушаешь и ловишь себя на мысли что в следующей программе другие спецы опровергают это. Вопрос, так где истина.?

  2. Bardzo obrazowo Sebastian to wytłumaczyłeś.Z jednym się nie zgodzę,są wyjątki,gdzie katalogowe świece są nieodpowiednie.Przykład ecoteca 1,8 125kM i bmw 6cyl 193 i 230kM o ile dobrze pamiętam.Fabrycznie są tam świece 4 elektrodowe i może być przyczyną wypadania zapłonów.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!