Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
SZOK!!! V8 420KM BMW M3 E92 4.0 2009R Montaż LPG DO PETARDY w Energy Gaz Polska na gaz KME NEVO

SZOK!!! V8 420KM BMW M3 E92 4.0 2009R Montaż LPG DO PETARDY w Energy Gaz Polska na gaz KME NEVOPotężne BMW M3 E92 z silnikiem V8 o mocy 420KM z 4 litrów pojemności to idealne auto do montażu instalacji gazowej LPG !!! BMW daje ogromną frajdę z jazdy ale jest bardzo kosztowne. Potrafi spalić hektolitry benzyny 🙂 ale daje taką frajdę z jazdy, że kto-by się tym przejmował. Wystarczy montaż LPG i koszt frajdy jazdy tym pięknym BMW spada o połowę. Satysfakcja z jazdy nie, więc bardzo się to opłaca. Płacimy za montaż 6200 zł ale ta kwota po 12 tysiącach się spłaca bo jeździmy na LPG a nie benzynie. To auto na tor.
Dla ludzi ceniących sobie porywającą jazdę i niesamowity komfort. LPG i montaż auto gazu nie psuje efektu wow . Pod maską jest tyle samo energii na benzynie co na LPG. Gaz LPG daje właścicielowi ogromny zysk bez utraty komfortu jazdy. Przejedziemy tym BMW M3 E92 z silnikiem V8 o mocy 420KM np. 100 000 km i zyskamy dzięki LPG 55 000 ZŁ.
To piękny wynik, żadna lokata nie da Wam takiego zysku.
Montaż LPG jednak musi się odbyć w renomowanym warsztacie jakim jest Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a w Warszawie. Tu kochamy takie wozy na LPG. To magia, piękna fura , mnóstwo koni mechanicznych a po montażu LPG o połowę mniejsze koszta jazdy tym wyjątkowym autem.

Auto nie należy do oszczędnych, lecz oferuje zatem świetne osiągi które również z instalacja gazową pozostają w pełni zachowane!!! LPG do BMW M3 to doskonały wybór! Koszt instalacji LPG to 6200 zł a oszczędność to kwoty rzędu 500-600zł na każdym 1000 km! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 13.05.2020
➡️ Marka i model: BMW M3 E92
➡️ Rok produkcji: 2009R
➡️ Silnik: 4.0 V8 420KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: KME NEVO
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG?: 6900 ZŁ
➡️ Spalanie PB/100 km: 18L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 20L
➡️ Przełącznik LPG: po lewej stronie na słupku
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 60L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 240 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2.2 , PB 5.5
➡️ Oszczędność / 1000km: 550zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 12 500km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do BMW! http://www.egp.pl/lpg-do-bmw.htm

Pytacie Państwo co zamontować do BMW? jak gaz wybrać do BMW???
Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki BMW! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

BMW na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do BMW zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do BMW wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do BMW i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego BMW, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 17 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

BMW TEST LPG W DRODZE I STROJENIU PODCZAS JAZDY – przeszedł fantastycznie! Na gazie BMW w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli BMW jak: Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5, Seria 6, Seria 7, Seria 8, M3, M4, M5, M6, X1, X3, X5, X6, Z3, Z4

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

9 thoughts on “SZOK!!! V8 420KM BMW M3 E92 4.0 2009R Montaż LPG DO PETARDY w Energy Gaz Polska na gaz KME NEVO

  1. Auto boskie , uwielbiam takie sztuki. One palą jak diabli ale koszty nie są ważne! Motyle w brzuchu i mega energia jak się takim czymś jeździ 🙂 Gratulujemy Właścicielowi tego auta bo teraz mega super jazda o połowę taniej na gazie. !!!! GOSKA SPRAWA!!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!