Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
TAK SIĘ OSZCZĘDZA! Subaru Forester 2.0 150KM z instalacją LPG - KME NEVO w Energy Gaz Polska

TAK SIĘ OSZCZĘDZA! Subaru Forester 2.0 150KM z instalacją LPG – KME NEVO w Energy Gaz PolskaSubaru Forester z silnikiem 2.0 150KM dzięki instalacji LPG stało się maszyną do oszczędzania pieniędzy! Dowód? Otóż Subaru z instalacją KME NEVO oszczędza aż 380zł na każdym 1000km! To wprost doskonały wynik! Auto na gazie jeździ dokładnie tak samo jak na benzynie, w pełni zachowując wszystkie parametry. Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Subaru Forester
Rok produkcji: 2008 rok
Silnik: 2.0 150 KM
Instalacja LPG: KME Nevo
Spalanie PB: 14 litrów
Spalanie LPG: 16 litrów LPG
Oszczędność dzięki LPG: 380 zł / 1000km
Koszt instalacji gazowej LPG: 2800 zł
Zwrot kosztów LPG: 7300 km

Subaru Forester z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja KME Nevo kosztuje jedynie 2800 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 7400 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Subaru na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 14 litrów, a LPG tylko 16 litrów LPG co przyniesie Właścicielowi 350 zł oszczędności na każde przejechane 1000 km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 270 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Subaru! http://www.egp.pl/lpg-do-subaru.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Subaru? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Subaru! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Subaru na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Subaru zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Subaru wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Subaru i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Subaru, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Subaru TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Subaru w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Subaru jak: Impreza, Forester, Justy, Legacy, Outback, Tribeca, XV.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Muzyka do filmu z https://www.bensound.com/royalty-free-music
https://www.bensound.com/licensing

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

4 thoughts on “TAK SIĘ OSZCZĘDZA! Subaru Forester 2.0 150KM z instalacją LPG – KME NEVO w Energy Gaz Polska

  1. W którymś z filmów o Subaru Foresterze wyposażonym w instalacje LPG, Adam Kornacki wspominał o kosztownej (z racji ułożenia silnika) konieczności regulacji zaworów co 20tys kilometrów. Jak to wyglada w praktyce?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!