Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
TAKI PIĘKNY TAKI MOCNY DODGE DURANGO SRT8 6.4 V8 HEMI 492KM 2020 MONTAŻ LPG ZACHWYCA

TAKI PIĘKNY TAKI MOCNY DODGE DURANGO SRT8 6.4 V8 HEMI 492KM 2020 MONTAŻ LPG ZACHWYCA👨‍🏭 PANIE, PANOWIE … Przed Wami sławny, lubiany i ceniony wśród naszych Fanów Piotr G w swoim amerykańskim raju SRT8! 500 KONNY- TAKI PIĘKNY TAKI MOCNY DODGE DURANGO SRT8 6.4 V8 HEMI 492KM 2020. MONTAŻ LPG W NIM ZACHWYCA A PIOTR JAKO PIERWSZY NA ŚWIECIE GAZUJE TEGO DEMONA MOCY I PRĘDKOŚCI DEKLASUJĄC KONKURENCJĘ.
Piotr G to skromny człowiek lecz dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu w branży instalacji gazowych LPG do aut osobowych jest prawdziwym ekspertem top of the top i nie jednego pseudo specjalistę potrafi zagiąć a montaż gazu LPG ma w małym palcu! To Właśnie Piotr G. lubi podejmować takie wyzwania i przedziera szlaki wśród amerykańskich silników V8 montując w nich auto gaz. Często jako jedyny miał okazję montować LPG do takich modeli jak Dodge Durango SRT 6.4 V8 Hemi 2020 jako pierwsza osoba, czy to w Polsce, Europie czy na Świecie!!! Takie tematy to jego specjalność. LPG NIE STANOWI DLA NIEGO TRUDNOŚCI. Nieszablonowe rozwiązania, nowinki techniczne LPG, fabrycznie nowe auta na gwarancji dealerskiej z instalacją gazową- w takich tematach czuje się jak ryba w wodzie. Do tego szczęśliwy i uśmiechnięty, widać, że lubi to co robi. Montaż LPG to pasja Piotra. Dołącz do grona Subskrybentów aby móc na bieżąco podziwiać jego prace i oddanie w dziedzinie autogazu! Bądź na bieżąco z wyjątkowymi realizacjami takimi jak montaż instalacji LPG do V8, V10, V12, BITURBO CZY KOMPRESOR! To dla niego chleb powszedni! Pokażcie Piotrkowi, że jego praca jest wyjątkowa i zasługuje na uznanie!

Energy Gaz Polska to 16 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️ Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
🧑‍💻 Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Sprawdź jak będzie wyglądał Twój samochód po montażu:
https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/dodge/

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 27-10-2020
➡️ Marka i model: Dodge Durango SRT
➡️ Rok produkcji: 2020R
➡️ Silnik: 6.4 V8 HEMI 492 KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BR P&D
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 6700 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 23L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 25L
➡️ Przełącznik LPG: obok dźwigni otwierania maski
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 79L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 400 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,50 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 500 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 13 400km

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli DODGE jak: Avenger, Caliber, Caravan, Challenger, Charger, Dakota, Durango, Journey, Magnum, Neon, RAM, Stratus, Viper .

👨‍🏭Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na Facebook-u ⬇️
https://www.facebook.com/energygazpolska/

Subskrybuj nas na YouTube ⬇️
https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “TAKI PIĘKNY TAKI MOCNY DODGE DURANGO SRT8 6.4 V8 HEMI 492KM 2020 MONTAŻ LPG ZACHWYCA

Dodaj komentarz

Zadzwoń!