Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Test LPG BRC SQ 32: MITSUBISHI ASX 2.0 150KM 2019R w Energy Gaz Polska!

Test LPG BRC SQ 32: MITSUBISHI ASX 2.0 150KM 2019R w Energy Gaz Polska!Test LPG BRC SQ 32: MITSUBISHI ASX 2.0 150KM z 2019 roku w Energy Gaz Polska! Profesjonalni Montażyści Energy Gaz Polska muszą mieć 100% pewność przed oddaniem auta Klientowi, że MITSUBISHI ASX 2.0 150KM po montażu LPG zachowuje taką samą kulturę i charakterystykę jazdy na gazie jak i na benzynie! Jaką instalację LPG wybrać do MITSUBISHI ASX 2.0 150KM z 2019 roku? Odpowiadamy w naszym filmie o montażu i teście LPG do MITSUBISHI ASX 2.0 150KM z 2019 roku! Sprawdź opinię o MITSUBISHI ASX 2.0 150KM z 2019 roku z LPG ! Jak działa MITSUBISHI ASX 2.0 150KM z LPG? MITSUBISHI ASX 2.0 150KM z LPG działa DOSKONALE! Zobaczcie sami montaż LPG do MITSUBISHI ASX 2.0 150KM w Energy Gaz Polska!

Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:
➡️ Parametry profesjonalnego montażu w Energy Gaz Polska:
➡️ Montaż dnia: 22.05.20, Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa
➡️ Marka i model: Mitsubishi ASX
➡️ Rok produkcji: 2019 rok
➡️ Silnik: 2.0 150 KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG: 3100 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 11L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 12L
➡️ Przełącznik LPG: w wolnej zaślepce obok kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 49 litrów
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG: 325 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG: 1.66 PB95: 4.18
➡️ Oszczędność / 1000km: 260 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 11 900 km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do MITSUBISHI! https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/mitsubishi/

Pytacie Państwo co zamontować do MITSUBISHI? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki MITSUBISHI! https://www.egp.pl/montaz-auto-gaz/wycena-lpg-energy-gaz-polska/

MITSUBISHI na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do MITSUBISHI zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do MITSUBISHI wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do MITSUBISHI i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego MITSUBISHI, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

MITSUBISHI TEST LPG przeszło fantastycznie! Na gazie MITSUBISHI w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli MITSUBISHI jak: ASX, Carisma, Colt, Eclipse, Galant, Grandis, L200, Lancer, Outlander, Pajero, Sigma, Space Runner, Space Star, Space Wagon.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Music: https://www.bensound.com/royalty-free-music

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

4 thoughts on “Test LPG BRC SQ 32: MITSUBISHI ASX 2.0 150KM 2019R w Energy Gaz Polska!

  1. Silniki Mitsubishi mają problem z trwałością gniazd zaworowych i zaworami. Czy nie lepiej byłoby zastosować instalację 5 generacji z wtryskiem w fazie ciekłej? Chciałbym wiedzieć w celu zrównoważenia korzyści i ceny w przypadku długoletnie eksploatacji powyżej 10 lat.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!