Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
TIGUAN 2.0 TSI LPG - VW 2.0 200KM 2012r na auto gaz KME SKY DIRECT w Energy Gaz Polska!

TIGUAN 2.0 TSI LPG – VW 2.0 200KM 2012r na auto gaz KME SKY DIRECT w Energy Gaz Polska!Volkswagen Tiguan 2.0 200 KM 2012 rok już z LPG! Silnik w technologii bezpośredniego wtrysku to dla Energy Gaz Polska żaden problem! Instalacja KME SKY DIRECT to dedykowany set, a koszt montażu to jedyne 4900 zł! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: VOLKSWAGEN TIGUAN
Rok produkcji: 2012
Silnik: 2.0 200KM
Instalacja LPG: KME SKY DIRECT
Spalanie PB: 11L/100km
Spalanie LPG: 12L+Pb/100km
Oszczędność dzięki LPG: 260zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 4900zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 18800km

VOLKSWAGEN TIGUAN z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja KME SKY DIRECT kosztuje jedynie 4900zł i dzięki LPG wystarczy tylko 18800km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel VOLKSWAGENA na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 11, a LPG tylko 12L+Pb co przyniesie Właścicielowi 230zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 44 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 300km!

Nowe technologie LPG do wtrysku bezpośredniego benzyny to dla Energy Gaz Polska codzienność! Skorzystaj z usług doświadczonego Zespołu montażowego EGP! Przy wyborze instalacji LPG do bezpośredniego wtrysku najważniejszy jest kod silnika! To on definiuje czy jesteśmy w stanie dobrać dedykowaną LPG precyzyjnie do danego modelu samochodu! System BRC SDI jest najnowocześniejszym systemem LPG dla silników FSI, TFSI, DISI, GDI, DIT opracowany specjalnie do modelu Twojego samochodu! Energy Gaz Polska od lat szkoli, doskonali się w montażu LPG do bezpośredniego wtrysku stanowiąc pewne i sprawdzone miejscem montażu gazu do TFSI, TSI, FSI, DISI, DIT. Zaufaj doświadczeniu Ekspertów LPG, tu jakość montażu broni się sympatią Klientów! http://www.egp.pl/lpg-do-bezposredniego-wtrysku.htm

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do VOLKSWAGENA! http://www.egp.pl/lpg-do-volkswagena.htm

Pytacie Państwo co zamontować do VOLKSWAGENA? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki VOLKSWAGEN! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

VOLKSWAGEN na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do VOLKSWAGENA zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do VOLKSWAGENA wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do VOLKSWAGENA i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego VOLKSWAGENA, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

VOLKSWAGEN TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie VOLKSWAGEN w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli VOLKSWAGENA jak: Amarok, Beetle, Bora, Caddy, CC, Corrado, Eos, Fox, Garbus, Golf, Jetta, Lupo, New Beetle, Passat, Phaeton, Polo, Scirocco, Sharan, Tiguan, Touareg, Touran, Vento.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “TIGUAN 2.0 TSI LPG – VW 2.0 200KM 2012r na auto gaz KME SKY DIRECT w Energy Gaz Polska!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!