Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Toyota CH-R LPG! HYBRYDA - montaż LPG w warsztacie Energy Gaz Polska w Warszawie Ostrobramska 38A!

Toyota CH-R LPG! HYBRYDA – montaż LPG w warsztacie Energy Gaz Polska w Warszawie Ostrobramska 38A!Toyota CH-R LPG! HYBRYDA – montaż LPG w warsztacie Energy Gaz Polska w Warszawie Ostrobramska 38A! Montaż gazu do Toyoty CH-R to doskonałe rozwiązanie! Cena gazu jest o połowę niższa dzięki temu montaż LPG sprawi że jeździmy na LPG o połowę taniej! Hybrydowa Toyota na gaz LPG to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie! Montaż gazu LPG do hybrydowej Toyoty sprawia, że jest to idealne auto do miasta!

Przy montażu LPG do HYBRYDY kluczowy jest profesjonalny montaż gazu w renomowanym warsztacie LPG! Dlatego zapraszamy do Energy Gaz Polska na Ostrobramskiej 38A w Warszawie! Nasz warsztat LPG to renoma, wiedza i doświadczenie w montażu LPG! Dzięki temu HYBRYDA na gaz jeździ jeszcze taniej niż wcześniej – o POŁOWĘ taniej niż wcześniej dzięki LPG!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 30-09-2020
➡️ Marka i model: Toyota CH-R
➡️ Rok produkcji: 2016R
➡️ Silnik: 1.8 136KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3100 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 6L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 7L
➡️ Przełącznik LPG: po lewej stronie kolumny kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 41L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 450 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,60 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 130 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 23000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 16 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/toyota/

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli TOYOTY jak:
Auris, Avensis, Aygo, Camry, Carina, Celica, Corolla, Land Cruiser, Matrix, Paseo, Picnic, Previa, Prius, RAV4, Sequoia, Sienna, Starlet, Supra, Tacoma, Tundra, Verso, Yaris.

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpol
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGa

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

7 thoughts on “Toyota CH-R LPG! HYBRYDA – montaż LPG w warsztacie Energy Gaz Polska w Warszawie Ostrobramska 38A!

  1. Pozdrawiam, montował mi Pan gaz do białej Ravki z 2015 r (jest o tym film na Waszym YT) Wszystko działa bez zarzutu już ponad rok jeżdżę i oszczędzam.Dobra robota. Warto było choć wcale nie mam do Was tak blisko.

  2. jeżdżę 2lata aurisem hybrydą+gaz z 2017, przejechałe 75tys. jestem zadowolony, spalanie przy delikatnej jeździe 5l gazu +170zł za benzynę na 10tys. km. polecam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!