Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Ulubiony VAN Polaków Chrysler Town&Country oszczędny po montażu instalacji LPG w @Abart Auto&Gaz

Ulubiony VAN Polaków Chrysler Town&Country oszczędny po montażu instalacji LPG w @Abart Auto&GazDzięki dobrym silnikom, które dobrze współpracują z instalacją gazową oraz przestronnemu i funkcjonalnemu wnętrzu Chrysler Town&Country stał się hitem polskiego segmenty Vanów.

Marka i model: Chrysler Town & Country Limited 3.6 Pentastar
Rok produkcji: 2012
Pojemność i moc silnika: 3604 ccm, 211 kW (286 KM)
Przebieg w dniu montażu instalacji gazowej: 186767 km
Instalacja gazowa: BRC Sequent Plug & Drive
Zbiornik LPG: 2 x toroidalny 40 litrów
Zasięg na gazie: 450-600 km
Zwrot z inwestycji: po 17 000 km
Wycena instalacji gazowej:
https://www.abart.com.pl/sprawdz-cene

Abart Auto & Gaz Serwis Wrocław
​@Abart Auto&Gaz
www.abart.com.pl
https://www.facebook.com/AbartAutoGaz

System BRC Sequent Plug & Drive Plus jest systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej przeznaczonym do samochodów z silnikami z pośrednim wtryskiem benzyny. Instalacja gazowa BRC Sequent Plug&Drive może być stosowana zarówno w silnikach wolnossących jak i w doładowanych turbosprężarką lub kompresorem.

Powstał on na bazie sprawdzonego i znanego systemu BRC Sequent i późnijeszego Sequent 56 zachowując jego główne cechy tj. spójne komponenty, prostotę montażu i programowania. Takie rozwiązanie pozwala na utrzymanie równie łatwego montażu znanego z pozostałych systemów oraz ma możliwość wykorzystania tych samych elementów mechanicznych. Tak jak w innych systemach z rodziny BRC Sequent, wtrysk LPG następuje w kolektorze ssącym, dokładnie tak jak wtrysk benzyny. Instalacje gazowe BRC Sequent Plug & Drive są uniwersalne i można je zastosować do wszystkich silników benzynowych od 5 do 8 cylindrowych, wolnossących lub z turbodoładowaniem o mocy max. do 300 kW.
Instalacje gazowe BRC Sequent Plug & Drive posiadają homologację zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa elementów GPL (R67-01) oraz dyrektywami dotyczącymi kompatybilności elektromagnetycznej (2004/104/WE). Firma MTM posiada również na instalacje BRC Sequent Plug&Drive homologację R115 obowiązującą w niektórych krajach Europy takich jak Niemcy, Holandia i Norwegia. Instalacje gazowe BRC Sequent Plug & Drive są systemem typu szeregowego lub master & slave. Ilość gazu wtryskiwana do każdego cylindra jest liczona na podstawie czasów wtrysku wyliczanych przez sterownik silnika ECU, które są przekształcane na czasy wtrysku dla gazu, uwzględniając również jego ciśnienie i temperaturę.
Instalacje gazowe BRC Sequent Plug & Drive przystępują w ten sposób do regulacji spalania gazowego, utrzymując niezmienione strategie kontrolki centralki benzyny, wykonując w rzeczywistym czasie optymalizację ilości paliwa w celu uzyskania spalania idealnego również z punktu widzenia zanieczyszczenia środowiska niezależnie od warunków zewnętrznych (temperatura i.t.d.) i składu paliwa.
Instalacje gazowe BRC Sequent Plug & Drive kontrolują wszystkie etapy funkcjonowania silnika, od minimum aż po najbardziej skrajne stany przejściowe i pracy, utrzymując w każdym z nich strategie instalacji oryginalnej. W ten sposób uzyskuje się zawsze maksymalny poziom kompatybilności z każdym typem napędu i utrzymuje się zasadniczo nie zmieniona diagnostyka kontroli silnika przewidziana przez producenta. Nowy kompaktowy przełącznik firmy BRC, używany do pilotowania przełączania centralki BRC Sequent Plug & Drive, pozwala na działanie z uruchamianiem na benzynę i automatyczne przełączenie na gaz oraz funkcjonowanie wymuszone na zasilaniu benzyną.

W pierwszym przypadku samochód jest uruchamiany przy zasilaniu benzyną a następnie po osiągnięciu warunków temperatury reduktora i warunków działania silnika (obroty, ciśnienie kolektora, itd.) nastawionych w programie, przechodzi automatycznie na gaz.
https://www.abart.com.pl/pl/o/instalacje-montowane/brc-sequent-plug-and-drive

Historia firmy Abart sięga początku roku 1995 kiedy to aktualni członkowie zarządu założyli spółkę Abart s.c. i uruchomili mały warsztat montujący instalacje gazowe we Wrocławiu przy ulicy Warsztatowej 7. Wspólnicy dokonali samodzielnie pierwszej przeróbki samochodu na autogaz 30 marca 1995 roku. Pierwszym przerobionym na autogaz samochodem był popularny wtedy Polonez.

Dzięki dobrej jakości montażu instalacji gazowych i odpowiedniemu doborowi instalacji gazowych BRC i Lovato firma Abart autogaz szybko przejęła znaczną część wrocławskiego runku samochodowych instalacji gazowych.

Szybki rozwój techniczny i uznanie wśród klientów spowodowały konieczność przeprowadzki do większego warsztatu montującego instalacje gazowe. Wybór padł na pomieszczenia na terenie Ośrodka Szkolenia Kierowców PZMot we Wrocławiu, Na Niskich Łąkach 6. Tam właśnie firma Abart autogaz poczyniła szybkie postępy i po roku działalności stała się największą firmą przerabiającą samochody na autogaz we Wrocławiu. Firma zaczęła obsługiwać klientów z całego Dolnego Śląska, m.in. z Kłodzka, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry. Do firmy przyjeżdżali również klienci z dalej oddalonych miast czyli Opola, Łodzi czy Poznania.
https://www.abart.com.pl/pl/historia-firmy

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

13 thoughts on “Ulubiony VAN Polaków Chrysler Town&Country oszczędny po montażu instalacji LPG w @Abart Auto&Gaz

  1. Planuje zakup auta z tym silnikiem z przebiegiem 280 tys. Czy jest sens zakładać LPG przy takim przebiegu? Czy jest się czego obawiać? Auto krajowe (Lancia) i serwisowane na bieżąco.

  2. To, co było znakomicie wymyślone przez Chryslera – Stow'n'go – jest kompletnie psute przez gazowników. Potem szukasz takiego autka z tą funkcją, a wszystkie mają zamontowane tam butle. Bez sensu.

  3. Lata temu zagazowałem w Abart swoją pierwszą Octavię I. Byłem mega zadowolony.
    Aktualnie szukam takiego TC. Pytanie czy nie jest może na sprzedaż Pana Krystyna? Wygląda bardzo ładnie. Pozdrawiam

  4. Gdy pracowałem w USA, w firmie używaliśmy tych aut, tylko Grand Voyagery. Silniki 3.6. Różni kierowcy, auto nieraz w pełni załadowane, dostawało nieraz mocno w palnik i …nigdy nie było z nim problemów. Świetne auta, super silniki.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!