Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Zadbane BMW X5 E70 4.8V8 zasilane LPG oszczędza po montażu instalacji gazowej BRC w @Abart Auto&Gaz

Zadbane BMW X5 E70 4.8V8 zasilane LPG oszczędza po montażu instalacji gazowej BRC w @Abart Auto&GazNie Będziesz Miał Wydatków na benzynę po montażu instalacji gazowej do BMW X5 E70 4.8 V8. Koszt paliwa to największa część utrzymania samochodu, a szczególnie gdy jeździ się BMW X5 4.8 V8, ale mamy na to rozwiązanie i jest nim instalacja gazowa BRC Sequent Plug&Drive

Marka i model: BMW X5 E70 V8
Rok produkcji: 2009
Pojemność i moc silnika: 4799 ccm, 261 kW (355 KM)
Przebieg w dniu montażu instalacji gazowej: 270 000 km
Instalacja gazowa: BRC Sequent Plug & Drive Plus
Zbiornik LPG: toroidalny 73 litry
Zasięg na gazie: 400 km
Zwrot z inwestycji: po 13 000 km
Wycena instalacji gazowej:
https://www.abart.com.pl/sprawdz-cene

Abart Auto & Gaz Serwis Wrocław
​@Abart Auto&Gaz
www.abart.com.pl
https://www.facebook.com/AbartAutoGaz

System BRC Sequent Plug & Drive Plus jest systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej przeznaczonym do samochodów z silnikami z pośrednim wtryskiem benzyny. Instalacja gazowa BRC Sequent Plug&Drive może być stosowana zarówno w silnikach wolnossących jak i w doładowanych turbosprężarką lub kompresorem.

Powstał on na bazie sprawdzonego i znanego systemu BRC Sequent i późnijeszego Sequent 56 zachowując jego główne cechy tj. spójne komponenty, prostotę montażu i programowania. Takie rozwiązanie pozwala na utrzymanie równie łatwego montażu znanego z pozostałych systemów oraz ma możliwość wykorzystania tych samych elementów mechanicznych. Tak jak w innych systemach z rodziny BRC Sequent, wtrysk LPG następuje w kolektorze ssącym, dokładnie tak jak wtrysk benzyny. Instalacje gazowe BRC Sequent Plug & Drive są uniwersalne i można je zastosować do wszystkich silników benzynowych od 5 do 8 cylindrowych, wolnossących lub z turbodoładowaniem o mocy max. do 300 kW.

Instalacje gazowe BRC Sequent Plug & Drive składją się z następujących elementów składowych:
Zbiornik LPG i wielozawór,
Elektrozawór BRC GPL ET98,
Reduktor ciśnienia: BRC Genius Max lub BRC Genius MB,
Wtryskiwacze: BRC IN03 MY09,
Czujnik ciśnienia i temperatury gazu BRC,
MAP Sensor BRC,
Centralka elektroniczna: BRC Sequent Plug & Drive,
Nowy przełącznik „push-push” z wskaźnikiem poziomu i sygnalizatorem akustycznym.
Instalacje gazowe BRC Sequent Plug & Drive posiadają homologację zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa elementów GPL (R67-01) oraz dyrektywami dotyczącymi kompatybilności elektromagnetycznej (2004/104/WE). Firma MTM posiada również na instalacje BRC Sequent Plug&Drive homologację R115 obowiązującą w niektórych krajach Europy takich jak Niemcy, Holandia i Norwegia. Instalacje gazowe BRC Sequent Plug & Drive są systemem typu szeregowego lub master & slave. Ilość gazu wtryskiwana do każdego cylindra jest liczona na podstawie czasów wtrysku wyliczanych przez sterownik silnika ECU, które są przekształcane na czasy wtrysku dla gazu, uwzględniając również jego ciśnienie i temperaturę.

Instalacje gazowe BRC Sequent Plug & Drive przystępują w ten sposób do regulacji spalania gazowego, utrzymując niezmienione strategie kontrolki centralki benzyny, wykonując w rzeczywistym czasie optymalizację ilości paliwa w celu uzyskania spalania idealnego również z punktu widzenia zanieczyszczenia środowiska niezależnie od warunków zewnętrznych (temperatura i.t.d.) i składu paliwa.

Instalacje gazowe BRC Sequent Plug & Drive kontrolują wszystkie etapy funkcjonowania silnika, od minimum aż po najbardziej skrajne stany przejściowe i pracy, utrzymując w każdym z nich strategie instalacji oryginalnej. W ten sposób uzyskuje się zawsze maksymalny poziom kompatybilności z każdym typem napędu i utrzymuje się zasadniczo nie zmieniona diagnostyka kontroli silnika przewidziana przez producenta.
Nowy kompaktowy przełącznik firmy BRC, używany do pilotowania przełączania centralki BRC Sequent Plug & Drive, pozwala na działanie z uruchamianiem na benzynę i automatyczne przełączenie na gaz oraz funkcjonowanie wymuszone na zasilaniu benzyną.

W pierwszym przypadku samochód jest uruchamiany przy zasilaniu benzyną a następnie po osiągnięciu warunków temperatury reduktora i warunków działania silnika (obroty, ciśnienie kolektora, itd.) nastawionych w programie, przechodzi automatycznie na gaz. W przypadku przypadkowego zgaśnięcia silnika, centralka automatycznie realizuje przełączenie na benzynę.
https://www.abart.com.pl/pl/o/instalacje-montowane/brc-sequent-plug-and-drive

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Zadbane BMW X5 E70 4.8V8 zasilane LPG oszczędza po montażu instalacji gazowej BRC w @Abart Auto&Gaz

Dodaj komentarz

Zadzwoń!