Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
ZADZIORNA▶️TOYOTA YARIS 1.8 133KM 2008 NA GAZ⛽️LPG. MONTAŻ INSTALACJI GAZOWEJ LANDI RENZO DO FLOTY.

ZADZIORNA▶️TOYOTA YARIS 1.8 133KM 2008 NA GAZ⛽️LPG. MONTAŻ INSTALACJI GAZOWEJ LANDI RENZO DO FLOTY.10 X 🔝 TOYOTA YARIS 1.8 133KM 2008 NA LPG ⛽️ = 260 000 ZŁ oszczędności na rok.
Flota na gaz LPG robi średnio 100-120 tyś km na rok. Mówimy tylko o 10 sztukach. LPG DO FLOTY TO CZYSTY ZYSK. W Energy Gaz Polska Toyota wyprzedziła inne marki i jest niekwestionowaną królową montażu LPG za 2021 rok. W Energy uwielbiamy Toyotę na LPG https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska/search?query=toyota%20yaris%20flota
Toyota Yaris na gaz LPG to super auto do rozwożenia jedzenia. Tak będzie w tym przypadku. Właściciel Sushi dowozi swoje specjały do Klienta właśnie autami na gaz. Montaż instalacji gazowej odbywa się jeden dzień wraz z regulacją. Toyoty z instalacją gazową są niezawodne a przy tym tanie w eksploatacji. Ta zadziorna i mocna toyota zaoszczędzi na 1000 km 260 zł a to jedna stuka.Małą flota na gaz LPG zmniejszy koszta płatności za Paliwo za jedno auto z 72 000 zł to kwoty 46 000zł… Tak tak drodzy Państwo ..takie kwoty płacimy za paliwo jednego wozu na rok jak mamy Flotę .
Jaka instalacja gazowa do TOYOTA YARIS 1.8 133KM 2008, potocznie jaki gaz?
Landi Renzo – włoski , markowy bardzo wysokiej jakości LPG. Instalacja gazowa Landi Renzo jest niezawodna, odporna na polski gaz.
FLOTA 10 sztuk Toyoty 1.8 133km na 100 TYS. KM NA GAZIE – 26000 ZŁ OSZCZĘDNOŚCI DZIĘKI LPG W CIĄGU JEDNEGO ROKU. Imponujący zysk…a raczej pieniądze, które zostają w kieszeni bo nie musimy przepłacać na benzynę!
Jaka cena instalacja gazowej LPG na gaz do Toyoty ? Jedyne 2900 zł brutto i to z pełną FV za montaż instalacji gazowej wraz z usługą montażu gazu. Wraz z montażem gazu LPG otrzymują Państwo pakiet 2 lat gwarancji . JEDYNIE co musi robić flota to serwisować auto co rok lub co 15 tyś km. To wystarczy aby jeździć niezawodnie i oszczędzać. Najwspanialsze to to, że po przejechaniu 11000 na LPG zwróci się koszt montażu LPG a następnie Właściciel czy Dysponent Floty oszczędza. Co ważne. Gaz LPG opłaca się zawsze ale najbardziej wtedy kiedy ceny paliw są wysokie. Dziś ceny szokują Benzyna PB95 wynosi 6.50 a za LPG trzeba zapłacić 3.8zł. Tak, ze zwrot kosztów poniesionych na LPG jest błyskawiczny. Zapraszamy do Energy Gaz Polska

PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 24-03-2022
➡️ Marka i model: TOYOTA YARIS
➡️ Rok produkcji: 2008R
➡️ Silnik: 1.8 133KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: LANDI RENZO OMEGAS EVO
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 2900 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 11L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 12L
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 43L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 290 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 3.80 zł, PB 6.50 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 260 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 11 100 km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/toyota/

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli TOYOTY jak:
Auris, Avensis, Aygo, Camry, Carina, Celica, Corolla, Land Cruiser, Matrix, Paseo, Picnic, Previa, Prius, RAV4, Sequoia, Sienna, Starlet, Supra, Tacoma, Tundra, Verso, Yaris.

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

4 thoughts on “ZADZIORNA▶️TOYOTA YARIS 1.8 133KM 2008 NA GAZ⛽️LPG. MONTAŻ INSTALACJI GAZOWEJ LANDI RENZO DO FLOTY.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!