Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
600 TYS. KM BEZ AWARII NA LPG! Opinia zadowolonego Klienta Energy Gaz Polska! Fiat Punto BRC

600 TYS. KM BEZ AWARII NA LPG! Opinia zadowolonego Klienta Energy Gaz Polska! Fiat Punto BRCDziś przedstawiamy opinię naszego klienta, który na instalacji LPG pokonał 576 tys. kilometrów! TO REKORODWY WYNIK W AUCIE MARKI FIAT PUNTO! Zobaczcie koniecznie! To dzięki Wam Drodzy Klienci Energy Gaz Polska od lat bije rekordy popularności i sympatii wśród Klientów! Klient, który do nas wraca kolejny raz i zostawia o Energy Gaz Polska pozytywne opinie cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Szanowni Państwo! Klienci wybierają usługi serwisu LPG Energy Gaz Polska ze względu na fachowość, wieloletnie doświadczenie i renomę Zespołu Specjalistów, którzy współpracują w niezmienionym składzie od wielu lat!

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do swojego auta i zastanawiasz się jaki gaz zamontować, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

23 thoughts on “600 TYS. KM BEZ AWARII NA LPG! Opinia zadowolonego Klienta Energy Gaz Polska! Fiat Punto BRC

  1. Proszę napisać dokładnie jaki silnik jest w tym modelu fiata, bo też zamierzam kupić Fiata Punto, ale stoję przed wyborem pojemności silnika, wiem że ośmio zaworowe jednostki są oki.
    Pozdrawiam

  2. To nie tylko kwestia jednostki napędowej ale dobrej instalacji umiejętnie zamontowanej i wystrojonej. A druga strona medalu to klient. Widać że umie zadbać o auto i instalację.

  3. Powiedzcie mi moi drodzy dlaczego w moim Tipo 1.4 95km Rocznik 2018 przy przebiegu 16 tys km wypalilo sie gniazdo zaworowe – wrecz stopilo. Instalacja stag montowana oczywiscie w autoryzowanym serwisie STAGA.

  4. Komora spalania w przypadku LPG jest czysta. Wiec zadnych problemow z podpartymi zaworami nie powinno byc. Druga sprawa jak sie okazuje wazna dla luzow zaworow, to wymiana oleju co 10.000 km w silniku. Powyzej moze nie byc wlasciwego smarowania walkow przez co moze dochodzic do nadmiernego wycierania trzonka lub walka.

  5. Pogratulować klientowi dobrego humoru. Osobiście nie wyobrażam sobie abym miał spędzać 50 000km rocznie w aucie typu kompakt. Na szczęście przy tym przebiegu na LPG oszczędności są tak duże, że na dobrego ortopedę w zupełności wystarczy 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!