Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG KME do Lexusa IS200, auta klasy PREMIUM!

Montaż LPG KME do Lexusa IS200, auta klasy PREMIUM!Lexus IS200 2.0 155KM 2002r jest jak garnitur szyty na miarę jego Właściciela! Lexus zasługuje na usługę i kompletację LPG najwyższej klasy, zatem Specjalista Energy Gaz Polska do montażu gazu dedykował mu KME Nevo! Ekspertów Energy inspiruje i zachwyca montaż LPG do Lexusa, auta klasy PREMIUM! Wybierzesz Energy Gaz Polska, a otrzymasz usługę montaż gazu na najwyższym poziomie! Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Lexusa jak: CT, ES, GS, GX, IS, LX, NX, RX, SC!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Lexusa! http://www.egp.pl/lpg-do-lexusa.htm

Lexus na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Lexusa zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Lexusa wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Nie wiesz jakie LPG wybrać do Lexusa? Zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Lexusa, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Lexus! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-in

Lexus TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Lexus w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Pytacie Państwo co zamontować do Lexusa? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Energy Gaz Polska od 11 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

7 thoughts on “Montaż LPG KME do Lexusa IS200, auta klasy PREMIUM!

  1. Witam. Czy identyczny mapsensor jest jeszcze do kupienia? Szukam i nigdzie nie ma, są inne a tu jest wtyczka 4-pinowa i jedno wyjście cienkiego wężyka

  2. do bagażnika wchodzi butla 53l ( tankujemy około 42-43l). spalanie u mnie w przedziale 12,5 -15l gazu. wtryski można zamontować jeszcze bliżej kolektora (praktycznie bezpośrednio w kolektor i mieści się obudowa filtra powietrza). Reduktor tutaj to najlepsze rozwiązanie z racji szybkiego nagrzania się. Warto od razu założyć nowe świece z racji dość delikatnych (i nie tanich ) sześciu cewek zapłonowych.
    Pozdrawiam i polecam gaz do Is200 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!