Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Cadillac Escalade 6 2 409KM na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A!

Cadillac Escalade 6 2 409KM na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A!Cadillac Escalade 6 2 409KM na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A! Cadillac Escalade to auto które nie może być gazowane przez przypadkowe osoby! Tak ogromna moc wymaga tak samo dużego doświadczenia! Aby auto dawało pełną frajdę z jazdy na LPG i nie traciło mocy potrzebny jest prawdziwy Ekspert LPG który dobrze zamontuje a także wystroi instalacje gazową! A Cadillac Escalade to nie tylko ogromna ponad 6 litrowa pojemność ale także montaż podwójnej instalacji gazowej! Jak to działa, wyjaśnią nasi Eksperci LPG! Ale tak duża moc auta, wymaga stosowania odpowiednio dobranych komponentów LPG!

Dlatego aby Cadillac na LPG jeździł poprawnie potrzebny jest renomowany i wykwalifikowany warsztat LPG, który mając ogromne doświadczenie wykona poprawny montaż LPG! Dlatego jeżeli szukasz renomowanego warsztatu do montażu instalacji gazowej zapraszamy do Energy Gaz Polska Ostrobramska 38A Warszawa! Nasi Eksperci LPG w profesjonalny sposób dobiorą i zamontują instalację gazową a także przeprowadzą strojenie w pełnym zakresie obrotów, nawet w tak wymagającym aucie jak 6 litrowy Cadillac Escalade!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 09-02-2021
➡️ Marka i model: Cadillac Escalade
➡️ Rok produkcji: 2007r
➡️ Silnik: 6.2 409KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 6500 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 22L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 25L
➡️ Przełącznik LPG: Obok kierownicy, we wnęce
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 95L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 300 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,20 zł, PB 4,91 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 530 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 12 500 km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/toyota/

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli CADILLACA: CTS, Escalade, Eldorado, Seville, SRX, STS.

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Cadillac Escalade 6 2 409KM na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!