Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG: Saab 9-3 2.0T 210KM 2007r! Czy to SAMOLOT za OKNEM? Nie to SAAB z TURBOSPRĘŻARKĄ!

Montaż LPG: Saab 9-3 2.0T 210KM 2007r! Czy to SAMOLOT za OKNEM? Nie to SAAB z TURBOSPRĘŻARKĄ!Montaż LPG: Saab 9-3 2.0T 210KM 2007r! Czy to SAMOLOT za OKNEM? Nie to SAAB z TURBOSPRĘŻARKĄ! Instalacja LPG do Saab 9-3 2.0 Turbo 210KM w Energy Gaz Polska! Saab 9-3 2.0 Turbo 210 KM z LPG! Turbodoładowany Saab 9-3 2.0 Turbo na gaz to doskonałe rozwiązanie! Instalacja do tego modelu kosztuje jedynie 3800 zł a dzięki LPG Saab oszczędzi aż 440 zł na każdym 1000 km! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

➡️ PARAMETR PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 04.05.20.
➡️ Marka i model: Saab 9-3
➡️ Rok produkcji: 2007
➡️ Silnik: 2.0T 210KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: KME NEVO
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG?: 3800 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 14L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 16L
➡️ Przełącznik LPG: obok kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 56L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG 275 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 1.85 , PB 4,90
➡️ Oszczędność / 1000km: 440 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 9 500 km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do SAABA! http://www.egp.pl/lpg-do-saaba.htm

Pytacie Państwo co zamontować do SAABA? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki SAAB! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

SAAB na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do SAABA zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do SAABA wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do SAABA i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego SAABA, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

SAAB TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie SAAB w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli SAABA jak: 9-3, 9-5, 9000.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Music: https://www.bensound.com/royalty-free-music

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

4 thoughts on “Montaż LPG: Saab 9-3 2.0T 210KM 2007r! Czy to SAMOLOT za OKNEM? Nie to SAAB z TURBOSPRĘŻARKĄ!

  1. Mój saab 9-3 1.8t z mapą na 220-230KM, spala 44 litry gazu na jakieś 480-500 kilometrow, dojeżdżając codziennie do pracy (14 kilometrów w jedna strone, bez korków, wioskami). Przełączenie na LPG następuje po przejechaniu okolo 1 kilometra. Dla porównania, moje drugie auto, laguna 3 z silnikiem 2.0 nissana 140KM, zbiornik 41litry, gazu starcza na jakieś 350 -370 kilometrów. Styl jazdy tak 2-3 tys obrotów, raczej spokojny. Niedość ze saab jest mega dynamiczniejszy to jest o wiele oszczedniejszy. Kocham to auto 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!