Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Cała prawda o PRINS DLM LPG VI generacji do wtrysku bezpośredniego benzyny! PRINS Direct LiquiMax!

Cała prawda o PRINS DLM LPG VI generacji do wtrysku bezpośredniego benzyny! PRINS Direct LiquiMax!Szanowni Państwo, Gaz LPG – wtrysk bezpośredni benzyny adaptuje znakomicie pod warunkiem zastosowania LPG dedykowanej do danego silnika w oparciu o montaż w renomowanej, fachowej z dużym doświadczeniem firmy montującej Auto gaz: http://www.egp.pl/lpg-do-bezposredniego-wtrysku.htm

Bezpośredni wtrysk gazu to wyższy poziom wtajemniczenia w montażu autogazu i nie powinien zajmować się nim amator. Konstrukcja silnika z bezpośrednim wtryskiem wymaga aby wtryskiwacze benzyny były zamontowane bezpośrednio w komorze spalania, dlatego końcówki narażone na wysoką temperaturę oraz działanie produktów spalania. Wtryskiwacze potrzebują benzyny, by mogły się same oczyścić, a paliwo, które przez nie przepływa, mogło je chłodzić. Gaz do bezpośredniego wtrysku cechuje praca wg. proporcji: 99 % – 85% sam. użytkuje gazu, 5-15 % benzyny. Aby dobrać precyzyjnie LPG i zaopatrzyć wtrysk bezpośredni Państwa auta potrzebny jest kod silnika a nie tylko sam Vin. Kodu silnika należy szukać w bagażniku, na białej wklejce przy kole zapasowym lub na bloku, pokrywach silnika.

Gaz do bezpośredniego wtrysku benzyny to obecnie codzienność. Nie spodziewajmy się, że Producenci aut wrócą do wtrysku pośredniego gdyż wyśrubowane normy emisji spalin wymagają od nich radykalnych zmian i wprowadzenia ostrych norm ECO. Bezpośredni wtrysk paliwa, a instalacja gazowa to już bardzo częste rozwiązanie, które przestaje przerażać Właścicieli z takim zasilaniem. Na rynku obecnie jest kilku liczących się graczy oferujących sprawdzone i dopracowane systemy LPG do wtrysku bezpośredniego benzyny. Oczywiście różnią się one między sobą, ceną zakupu, komponentami oraz ilością dotryskiwanej benzyny w celu schładzania wtryskiwaczy benzynowych silnika.

Dziś omawiamy Prinsa – holenderskiego producenta oferującego gaz do wtrysku bezpośredniego, który pod kilkoma względami bije na głowę konkurencję. Zobaczcie dlaczego bezpośredni wtrysk Prinsa powinniście brać pod uwagę przy wyborze LPG do Waszego auta! http://www.egp.pl/prins-vsi-20-di.htm

W ofercie Energy Gaz Polska znajduje się kilka modeli gazu do bezpośredniego wtrysku, którym poświęcimy kolejne odcinki pokazując ich zalety na tle konkurencji. http://www.egp.pl/instalacje.htm Zapraszamy Zespół Energy Gaz Polska!

Napisz do nas a nasz Ekspert dobierze instalacje LPG do Twojego auta http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Energy Gaz Polska od blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

22 thoughts on “Cała prawda o PRINS DLM LPG VI generacji do wtrysku bezpośredniego benzyny! PRINS Direct LiquiMax!

 1. Dzień Dobry.
  Poszukuję instalacji do Volvo XC60 silnik 2.0 , T5, 245 km .
  Wyszło BRC Maestro ze współpracą z Waszą Firmą ale wolałbym Prinsa…
  Prosiłbym również o polecenie earsztatu w okolicach Leszna.
  Proszę o pomoc.
  Pozdrawiam Państwa.

 2. W 2017 r. zakupiliśmy cztery nowe focusy z salonu Auto Watin – Autoryzowany dealer marki Ford ul. Obornicka 4.
  Auta zostały wyposażone w nową instalację gazową firmy Prins Autogaz Sp z o.o. którą zachwalał nam handlowiec salonu przy sprzedaży aut.
  Odebraliśmy więc nowe auta od dealera wraz z zamontowaną już instalacją gazową, która ma gwarancję do 07/2020 lub 150k kilometrów.
  Niestety jak szybko się okazało, wszystkie zapewnienia osoby reprezentującej salon oraz gwarancje producenta nowych instalacji gazowych możemy potraktować w sposób, jak gdybyśmy kupowali 10-letnie auto z instalacją gazową, bez gwarancji.
  Proszę sobie wyobrazić, że od nowości auta są na serwisie minimum raz w miesiącu z uwagi na problemy z instalacja gazową.
  Za każdy serwis musimy płacić około 1300 zł, ponieważ firman PRINS http://www.prinsautogaz.pl/ wystawia opinie, która mówi o tym, że przyczyną usterki jest słaba mieszanka tankowanego gazu…
  Oczywiście nie jest to prawda, ponieważ tankujemy na renomowanych ogólnodostępnych stacjach paliwowych. Auta są użytkowane w działalności gospodarczej i nie możemy sobie pozwolić na stałe usterki oraz wzrost nieprzewidzianych kosztów, nie po to kupuje się produkty z gwarancją.
  Zwracam się do wspólników spółki, Pana Sebastiana Bartczaka oraz Pani Bereniki Dalaszewskiej o zainteresowanie sprawą, ponieważ głęboko wierzę, że nasz przypadek to efekt niedopatrzenia pracowników, a nie złych intencji. Ufam również że po moim apelu skontaktuje się z nami osoba, która będzie w stanie rozwiązać bolączki instalacji gazowych bez dodatkowych kosztów oraz przywróci wiarę w dobre imie firmy.
  Jednak na ten moment, ostrzegam wszystkich zainteresowanych instalacją gazową tej marki! Nie warto!

 3. Która generację najlepiej założyć do polo 2006 1.2 poj. 55 koni Okularki po lifcie
  Jaki koszt założenia
  I jeśli jest możliwe proszę napisać ile będzie paliło benzyny ile gazu. czy możliwe jest założenie instalacji gdzie pali tylko gaz nawet na zimnym silniku przy odpaleniu. Dzięki

 4. Dwa pytania.. Kia Niro hybryda jest na liście aut z dedykacją dla DLM.. Poproszę o koszt instalacji tej instalacji.. Drugie pytanie: Czy wersja Kia Niro Hybrid Plug In również wchodzi w zakres możliwości instalacji. Dodam tylko, że ta druga wersja to ta sama wersja silnika, tylko z możliwością doładowania baterii z zewnątrz. Dziękuję za odpowiedź.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!