Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Honda City 1.4 83KM 2008r na gaz LPG! MONTAŻ LPG w Energy Gaz Polska! Warszawa Ostrobramska 38A!

Honda City 1.4 83KM 2008r na gaz LPG! MONTAŻ LPG w Energy Gaz Polska! Warszawa Ostrobramska 38A!Honda City 1.4 83KM 2008r na gaz LPG! MONTAŻ LPG w Energy Gaz Polska! Warszawa Ostrobramska 38A! Profesjonalny montaż LPG do Hondy City to doskonała inwestycja! Gaz z tym silnikiem pracuje doskonale! Klienci wręcz uwielbiają Honde z LPG – czemu? Bo silniki na pośrednim wtrysku doskonale współpracują z instalacją LPG! W dodatku Honda City 1.4 na gaz LPG to gwarancja niezawodności i bezawaryjności!

Dlatego tak wielu Klientów decyduje się na zakup Hondy a potem na przerobienie na LPG! Bo montaż instalacji gazowej to po prostu inwestycja!

Niewielkie spalanie benzyny, sprawia że Honda gazu także pali niewiele! Dzięki montażowi LPG jest niezwykle OSZCZĘDNA! Właściciel Hondy City dzięki montażowi instalacji LPG zaoszczędzi POŁOWĘ kosztów, które obecnie ponosił jeżdżąc na benzynie!

Jeżeli szukasz renomowanego warsztatu do montażu LPG do Hondy City to doskonale trafiłeś! Energy Gaz Polska to renomowany serwis LPG w Warszawie przy ulicy Ostrobramskiej 38A!

Jeżeli szukasz Ekspertów LPG i chcesz mieć zagwarantowaną bezproblemową jazdę – zapamiętaj ten adres Energy Gaz Polska Ostrobramska 38A Warszawa!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 07-09-2020
➡️ Marka i model: Honda City
➡️ Rok produkcji: 2008R
➡️ Silnik: 1.4 83KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3100 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 8L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 9L
➡️ Przełącznik LPG: po lewej stronie kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 49L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 420 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,60 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 175 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 17000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 16 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/honda/

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli HONDY jak: Accord, City, Civic, Concerto, CR-V, CRX, CR-Z, Element, FR-V, HR-V, Insight, Integra, Jazz, Legend, Logo, Odyssey, Pilot, Prelude, S2000, Shuttle, Stream .

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

One thought on “Honda City 1.4 83KM 2008r na gaz LPG! MONTAŻ LPG w Energy Gaz Polska! Warszawa Ostrobramska 38A!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!