Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
CAŁA PRAWDA O TSI Z LPG!!! SKODA OCTAVIA TSI Z LPG! 1.2 TSI 105KM 2014R w Energy Gaz Polska!

CAŁA PRAWDA O TSI Z LPG!!! SKODA OCTAVIA TSI Z LPG! 1.2 TSI 105KM 2014R w Energy Gaz Polska!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689SKODA OCTAVIA z silnikiem 1.2 TSI 105KM dzięki profesjonalnemu montażowi w Energy Gaz Polska oraz komponentom najwyższej jakości na każdym 1000km przejechanym na LPG oszczędza aż 190zł! Instalacja BRC SQ SDI 2.0 obsługuje silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa, obsługując pełną moc silnika. Skoda na gaz po prostu się opłaca! Zapraszamy do profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: SKODA OCTAVIA
Rok produkcji: 2014
Silnik: 1.2 TSI 105KM
Instalacja LPG: BRC SQ SDI 2.0
Spalanie PB: 8L/100km
Spalanie LPG: 8L+ PB/100km
Oszczędność dzięki LPG: 190zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 4600zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 24200km

SKODA OCTAVIA z LPG test przeszła znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ SDI 2.0 kosztuje jedynie 4600zł i dzięki LPG wystarczy tylko 24200km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel SKODY na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 8L/100km, a LPG tylko 8L+PB/100km co przyniesie Właścicielowi 190zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 550km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do SKODY! http://www.egp.pl/lpg-do-skody.htm

Pytacie Państwo co zamontować do SKODY? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki SKODA! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

SKODA na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do SKODY zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do SKODY wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do SKODY i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojej SKODY, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

SKODA TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie SKODA w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli SKODY jak: Citigo, Fabia, Favorit, Felicia, Octavia, Rapid, Roomster, Superb, Yeti.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Muzyka do filmu z https://www.bensound.com/royalty-free-music
https://www.bensound.com/licensing

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

10 thoughts on “CAŁA PRAWDA O TSI Z LPG!!! SKODA OCTAVIA TSI Z LPG! 1.2 TSI 105KM 2014R w Energy Gaz Polska!

  1. Widzę że dużo taniej jedzie się na LPG. Czy jest możliwość zamontowania instalacji do trzycylindrowego Yaris III, 1.0 z 2011 r, 69KM albo Yaris 1.5, 2019r 111KM ? Dojazd do Was nam niezbyt daleki a oszczędności ponad 3.5 tys zł/rok
    Czy ta oszczędność jest czymś okupiona? na przykład częstszymi naprawami?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!