Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Chevrolet Epica na gaz LPG! Montaż LPG w warsztacie LPG Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A!

Chevrolet Epica na gaz LPG! Montaż LPG w warsztacie LPG Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A!Chevrolet Epica na gaz LPG! Montaż LPG w warsztacie LPG Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A! Chevrolet Epica to doskonały wybór pod gaz! Mało znany Chevrolet ma idealny silnik pod montaż LPG!

Dzięki montażowi instalacji gazowej Właściciel Chevroleta będzie jeździł o połowę taniej! A sam Chevrolet z LPG współpracuje doskonale! Jeżeli montaż LPG został wykonany w profesjonalnym i renomowanym warsztacie LPG to przez wiele km Chevrolet Epica na gaz LPG będzie spisywał się doskonale!

Dlatego zapraszamy do renomowanego warsztatu LPG Energy Gaz Polska! Jeżeli szukacie warsztatu gazowego do montażu LPG w Warszawie zapraszamy do EGP na montaż instalacji gazowych przy Ostrobramskiej 38A! Na Chevroletach z LPG znamy się doskonale! Dlatego jeżeli planujesz montaż LPG w Warszawie zapraszamy do Energy Gaz Polska na profesjonalny montaż i serwis LPG!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 20-10-2020
➡️ Marka i model: Chevrolet Epica
➡️ Rok produkcji: 2010R
➡️ Silnik: 2.5 156KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: LOVATO FAST
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3800 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 13L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 15L
➡️ Przełącznik LPG: po lewej stronie kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 56L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 300 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,60 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 270 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 14000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 16 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Chevroleta jak: Astro, Aveo, Camaro, Captiva, Corvette, Cruze, Evanda, Impala, Kalos, Lacetti, Matiz, Nubira, Silverado, Spark, Tahoe.

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

5 thoughts on “Chevrolet Epica na gaz LPG! Montaż LPG w warsztacie LPG Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!