Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Lexus GS300 3.0 249KM 2006r BEZPOŚREDNI WTRYSK w Energy Gaz Polska na auto gaz PRINS

Montaż LPG Lexus GS300 3.0 249KM 2006r BEZPOŚREDNI WTRYSK w Energy Gaz Polska na auto gaz PRINSLexus GS300 3.0 249 KM już z LPG! Silnik w technologi bezpośredniego wtrysku wymaga wiedzy i doświadczenia oraz montażu sprawdzonej instalacji najwyższej jakości! Lexus GS300 z bezpośredniem wtryskiem na gaz po prostu się opłaca 340 zł oszczędności na każdym 1000 km to wynik wręcz doskonały! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i GS300: Lexus GS300
Rok produkcji: 2006 rok
Silnik: 3.0 249 KM BEZPOŚREDNI WTRYSK
Instalacja LPG: Prins Direct
Spalanie PB: 14 litrów
Spalanie LPG: 14 litrów LPG + PB
Oszczędność dzięki LPG: 340 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 8900 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 26 100 km
Lexus GS300 z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja Prins Direct kosztuje jedynie 8900 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 26 100 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Lexus na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 14 litrów, a LPG tylko 14 litrów LPG + PB co przyniesie Właścicielowi 340 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 440 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Lexusa ! http://www.egp.pl/lpg-do-lexusa.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Lexusa ? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Lexus ! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Lexus na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Lexus zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Lexus wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Lexus i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Lexus , skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Lexus TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Lexus w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli jak Lexus GS300i!

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

4 thoughts on “Montaż LPG Lexus GS300 3.0 249KM 2006r BEZPOŚREDNI WTRYSK w Energy Gaz Polska na auto gaz PRINS

  1. Czy dalej gazujecie
    Panstwo takie gs300? Z autem nic złego się nie dzieje? W insigni 2. 0 t też zakładaliscie instalacje później okazało się że to zły pomysł . Czy taki leksus dobrze znosi gaz? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

  2. Mówicie, że po zamontowaniu LPG w tym aucie spalanie będzie na poziomie 16 litrów gazu + 2 litry benzyny.
    Tak się składa, że mam takie auto z tym silnikiem i spalanie jakie mam od dwóch lat (wyliczone z baku) to dokładnie 9,5 l benzyny (70% trasa, 30% miasto) a nie jeżdżę specjalnie ekonomicznie
    Więc nie bardzo rozumiem gdzie jest sens instalacji LPG skoro koszta przejechania 100km są w zasadzie identyczne.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!