Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Czy LPG do małej pojemności się OPŁACA? Montaż GAZU do Opel Astra 1.4L o mocy 90KM z 2009R!

Czy LPG do małej pojemności się OPŁACA? Montaż GAZU do Opel Astra 1.4L o mocy 90KM z 2009R!Dzisiaj zamontowaliśmy gaz do praktycznego kompaktu, Opla Astry – jak widać duże oszczędności z jazdy na LPG można wygenerować nie tylko w dużych amerykańskich silnikach!

Jak działa Opel Astra 1.4 90KM 2009R z LPG ? Opel Astra 1.4 90KM 2009R z LPG działa doskonale! Sprawdź opinie na temat Opel Astra 1.4 90KM 2009R w Energy Gaz Polska!

➡ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 21-08-2020
➡ Marka i model: Opel Astra
➡ Rok produkcji: 2009R
➡ Silnik: 1.4 90KM
➡ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3000 zł
➡ Spalanie PB/100 km: 9L
➡ Spalanie LPG/100 km: 10L
➡ Przełącznik LPG: po lewej stronie w konsoli
➡ Pojemność zbiornika na gaz: 56L
➡ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 450 km
➡ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,45 zł
➡ Oszczędność / 1000km: 220 zł*
➡ Zwrot instalacji LPG: 13600km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do OPEL! http://www.egp.pl/lpg-do-opla.htm

Pytacie Państwo co zamontować do OPEL? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki OPEL! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

OPEL na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do OPEL zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do OPEL wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do OPEL i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego OPEL, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

OPEL TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie OPEL w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli OPEL jak: Adam, Agila, Antara, Ascona, Astra, Calibra, Combo, Corsa, GT, Insignia, Kadett, Manta, Meriva, Mokka, Omega, Signum, Tigra, Vectra, Zafira .

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Czy LPG do małej pojemności się OPŁACA? Montaż GAZU do Opel Astra 1.4L o mocy 90KM z 2009R!

  1. Drugi. Osobiście nie montowałbym instalacji do auta które pali mniej niż 10L/100km. Bo jak ktoś jeździ tak do pracy i do miasta na zakupy tylko to instalacja według mnie to tylko moje zdanie jest średnio opłacalna.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!