Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Zdemontowanie i zamontowanie zegarów / licznika w peugeot 407. Zamiana na coupe

Zdemontowanie i zamontowanie zegarów / licznika w peugeot 407. Zamiana na coupeW filmiku dowiecie się krok po kroku jak zdemontować i zamontować zegary. Na co uważać gdy kupujemy zegary od dawcy.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

13 thoughts on “Zdemontowanie i zamontowanie zegarów / licznika w peugeot 407. Zamiana na coupe

 1. Nie wiem jak dla kogo ale dla mnie dużo cennych wiadomości.
  Mam pytanie a właściwie to problem z którym nie umiem sobie poradzić.
  Na liczniku, wyświetlaczu zanikają cyfry i ledwo co widać. Głównie górny pasek z całkowitym przebiegiem ale wystarczy że samochód ze dwa dni postoi i w tym czasie popada deszcz to licznik jakby ożył i wszystko wyrażnie widać. Trochę jazdy i ładna pogoda bez deszczu i to samo, ledwo co widać na liczniku a chodzi tylko o pasek górny pokazujący ałkowity przebieg. Co może być przyczyną i co z tym zrobić? Wymienić licznik?
  Do mechaników nie mam już sił bo rozkładają ręce a o niektórzy pół auta chcą wymienić

 2. Cześć mam pytanie : Mam zegary od biednej wersji bez temperatury oleju (ten z dużym prostokątnym miejscem z ikonami) A chciałbym włożyć od coupe. Wystarczy przebieg niższy i będzie śmigał czy trzeba go jakoś kodować ?

 3. Mam jeszcze pytanie, nie mogę znaleźć odpowiedzi w Internecie może Pan będzie ją znał, mianowicie kupiłem kabel aux I go podpialem z tylu radia tylko nie mam pojęcia jak wlaczyc w radiu aktywna zmianę wyjścia aux. Orientuje się Pan jak to wlaczyc?

 4. Witam mam pytanie. W swoim peugeocie 206 mam licznik tylko z prędkościomierzem jeśli założe do niego licznik od innego peugeota 206 ale z prędkościomierzem i obrotomierzem oba zegary będą działać?

 5. Mam pytanie właśnie wyswietlacza na zegarach o którym mowisz na końcu filmu czy da sie go wymienić czy musze kupić nowe zegary cały ten panel? Jezeli da się wymiec ten wyswietlacz daj jakis namiar gdzie to mozna kupic. Z gory dzieki pozdro

Dodaj komentarz

Zadzwoń!