Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Czy silnik 2.0 TFSI lubi się z LPG? Audi A6 na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa!

Czy silnik 2.0 TFSI lubi się z LPG? Audi A6 na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa!Czy silnik 2.0 TFSI lubi się z LPG? Audi A6 na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa! Audi A6 na gaz log wymaga prawdziwych ekspertów do montażu instalacji gazowej! Dlaczego? Bo Audi a6 z bezpośrednim wtryskiem paliwa musi być odpowiednio wyregulowane a sam montaż musi być wykonany w pełni profesjonalnie! Tylko wtedy montaż instalacji gazowej ma sens! Inaczej auto na gazie nie będzie dawać pełnej przyjemności z jazdy! Silnik TFSI jest wyposażony w bezpośredni wtrysk i turbo więc do montażu instalacji gazowej potrzebny jest prawdziwy Ekspert! Takich Ekspertów znajdziecie w Energy Gaz Polska! Nasi eksperci lpg na Audi z lpg znają się doskonale! Energy Gaz Polska jest pionierem jeżeli chodzi o montaż instalacji gazowych do Audi z bezpośrednim wtryskiem paliwa!

Nasi Eksperci często uczestniczą w procesach udoskonalania setów i programów instalacji gazowych bo znają się na montażu lpg jak mało kto! Dlatego jeżeli szukasz renomowanego warsztatu lpg w Warszawie zapraszamy do Energy Gaz Polska – Ostrobramska 38a Warszawa!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 27-04-2021
➡️ Marka i model: Audi A6
➡️ Rok produkcji: 2012r
➡️ Silnik: 2.0 180KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: KME Sky Direct
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 5200 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 11L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 11L + PB 2L
➡️ Przełącznik LPG: W środkowym panelu, po prawo od kierowcy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 56L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 400 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,40 zł, PB 5,37 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 210 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 15 000 km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/toyota/

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli AUDI jak: A1, A2, A3, A4, A5, A6, A8, S3, S4, S5, S6, S8, Q3, Q5, Q7, RS4, RS5, RS6, TT.

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

6 thoughts on “Czy silnik 2.0 TFSI lubi się z LPG? Audi A6 na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa!

  1. Witam, jestem przed zakupem Audi A4 B8 i zastanawiam się, którą wersję silnikową wybrać – 120km/160km/170km i czy 1.8 czy 2.0. Proszę o pomoc i doradzenie czy to coś robi w instalacji LPG – spalanie/ koszt założenia/ serwis itd.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!