Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Dodge RAM HYBRYDA 5.7 395KM 2020r montaż gazu LPG w warsztacie Energy Gaz Polska Ostrobramska 38A!

Dodge RAM HYBRYDA 5.7 395KM 2020r montaż gazu LPG w warsztacie Energy Gaz Polska Ostrobramska 38A!Dodge RAM HYBRYDA 5.7 395KM 2020r montaż gazu LPG w warsztacie Energy Gaz Polska Ostrobramska 38A! Najnowszy Hybrydowy RAM 1500 z LPG w Energy Gaz Polska. KOCHANI! To coś WYJĄTKOWEGO i niesamowitego w montażu LPG! Potężny RAM z silnikiem HEMI jest teraz hybrydą z LPG! Już nie Toyota czy Lexus ale klasyka i Ameryka pełną gębą na gaz LPG! Takie rzeczy tylko w Energy Gaz Polska!

Bardzo wysokie spalanie PB95 i ogromny silnik HEMI wspomagany systemem hybrydy – takie rzeczy zobaczycie tylko w warsztacie Energy Gaz Polska – renomowanym warsztacie LPG! Samochód praktycznie prosto z salonu trafił do Energy Gaz Polska w Warszawie na montaż instalacji gazowej! Dzięki profesjonalnemu montażowi LPG Klient będzie jeździł o POŁOWĘ taniej! Koszt przejechania na LPG 1000 kilometrów RAM-em 1500 będzie taki sam jak koszt przejechania 1000 km miejskim autem na benzynie! Zobaczcie jak wygląda montaż instalacji do tego modelu – zapraszamy na film!

Jeżeli szukacie Ekspertów LPG do montażu gazu w Warszawie zapraszamy do Energy Gaz Polska! Znajdziecie nas w Warszawie na Ostrobramskiej 38!
Jeżeli szukacie prawdziwych EKSPERTÓW LPG zapraszamy do Energy Gaz Polska!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 11-12-2020
➡️ Marka i model: RAM 1500
➡️ Rok produkcji: 2020R
➡️ Silnik: 5,7 HEMI 395KM HYBRID
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ P&D
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 6700zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 18L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 20L
➡️ Przełącznik LPG: po lewej stronie fotela kierowcy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 95L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 400 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,1 zł, PB 4,7 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 400 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 17 000 km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 16 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/dodge/

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli DODGE jak: Avenger, Caliber, Caravan, Challenger, Charger, Dakota, Durango, Journey, Magnum, Neon, RAM, Stratus, Viper .

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Dodge RAM HYBRYDA 5.7 395KM 2020r montaż gazu LPG w warsztacie Energy Gaz Polska Ostrobramska 38A!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!