Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Jazda próbna testowa: Test LPG Mercedes R500 z 5.5 V8 388KM 2012r w Energy Gaz Polska na gaz BRC

Jazda próbna testowa: Test LPG Mercedes R500 z 5.5 V8 388KM 2012r w Energy Gaz Polska na gaz BRC

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Nie mogliśmy odmówić sobie przyjemności jazdy testowej Mercedes R500 z fachowo zamontowaną LPG w EGP! Auto po montażu instalacji gazowej w Energy Gaz Polska jest równie dynamiczne na LPG jak i na PB! Instalacja gazowa BRC SQ P&D OBD wraz z montażem kosztuje 6400zł, ale dzięki LPG wystarczy pokonać dystans 13300 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Mercedesa na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 20 litrów/100km, a LPG tylko 23 litrów na 100km co przyniesie Właścicielowi 480 złotych oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 62 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 215 kilometrów!

Wyłącznie Specjalista z wieloletnią praktyką i wiedzą w dziedzinie Autogazu powinien zajmować się montażem LPG w Mercedesie AMG. Stąd wybór Energy Gaz Polska! EGP – Lider w montażu LPG w Mercedesach m. in: S600 V12, CL500 V8, S500 V8, ML63 AMG, S63 AMG, GL550 V8! Instalacja gazowa BRC SQ P&D OBD wraz z montażem kosztuje 6500zł, ale dzięki LPG wystarczy pokonać dystans 11200 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Mercedesa na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 22 litrów/100km, a LPG tylko 24 litrów na 100km co przyniesie Właścicielowi 580 złotych oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 58 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 200 kilometrów!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Mercedesa http://www.egp.pl/lpg-do-mercedesa.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Mercedesa? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Mercedes! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Mercedes na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Mercedesa zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Mercedesa wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Mercedesa i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Mercedesa, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska od blisko 13 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Mercedes TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Mercedes w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Mercedesa jak: A-klasa, B-klasa, C-klasa, CLA-klasa, CLK-klasa, CL-klasa, CLS-klasa, E-klasa, G-klasa, GLA-klasa, GLK-klasa, GL-klasa, M-klasa, R-klasa,
S-klasa, SLK-klasa, SL-klasa, Sprinter, Vito, V-klasa.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Dodaj komentarz

Zadzwoń!