Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Jaki silnik Volvo pod gaz LPG? Volvo XC60 3 0 304KM 2016r Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska!

Jaki silnik Volvo pod gaz LPG? Volvo XC60 3 0 304KM 2016r Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska!Jaki silnik Volvo pod gaz LPG? Volvo XC60 3 0 304KM 2016r Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska! Jaki silnik wybrać pod gaz do Volvo? Odpowiada nasz Ekspert LpG. Basię Eksperci Lpg wiedzą jaki silnik wybrać pod gaz LPG bo montują setki takich instalacji gazowych i wiedza które auta dobrze znoszą i atrakcje gazowa.

Volvo są doskonałe do montażu LPG ale ważne żeby wybrać renomowany warsztat lpg do montażu instalacji gazowej. Tylko wtedy będziesz cieszył się bezawaryjną jazdą na lpg. A silnik 3.0 turbo wymaga prawdziwych ekspertów lpg do montażu instalacji gazowej. Tylko wtedy jest gwarancja ze auto na gazie będzie jeździć bez żadnych problemów!

Jeżeli szukacie RENOMOWANEGO warsztatu do montażu LPG w Warszawie zapraszamy do Energy Gaz Polska przy Ostrobramskiej 38A w Warszawie!

➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 19-01-2021
➡️ Marka i model: Volvo XC60
➡️ Rok produkcji: 2016r
➡️ Silnik: 3.0 304KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: KME NEVO
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 4700 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 15L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 16L
➡️ Przełącznik LPG: we wnęce pod kokpitem
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 44L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 220 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,15 zł, PB 4,90 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 400 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 12 000km

👨‍🏭Energy Gaz Polska to 16 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️ Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
🧑‍💻 Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Sprawdź jak będzie wyglądał Twój samochód po montażu:
https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/audi

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Volvo jak:

👨‍🏭Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo?

Polub nas na Facebook-u ⬇️
https://www.facebook.com/energygazpolska/

Subskrybuj nas na YouTube ⬇️
https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Jaki silnik Volvo pod gaz LPG? Volvo XC60 3 0 304KM 2016r Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska!

  1. A co w kwestii regulacji luzów zaworowych w tym silniku. W zasadzie to jedyna kwestia, która powstrzymuje mnie przed montażem lpg. Czy ktokolwiek da mi pewność, że dożywotnio silnik zniesie lpg bez problemów z gniazdami zaworowymi?

  2. A jak z głowicą .? . Czy macie jakieś doświadczenia ?. . Pytam bo miałem założony gaz w Suzuki grand Vitara 2008 .2.4 l i poszła mi głowica i potem okazało się że nie za dobrze ten model silnika wytrzymuje gaz . Co wy na to?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!