Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Ford S-MAX 2.5T 220KM 2007r w Energy Gaz Polska na auto gaz KME NEVO

Montaż LPG Ford S-MAX 2.5T 220KM 2007r w Energy Gaz Polska na auto gaz KME NEVOFord S-MAX 2.5T już z LPG! Gaz do Forda S-MAX w Energy Gaz Polska to doskonałe rozwiązanie! Ford na gaz w Energy Gaz Polska to doskonały wybór! 350 zł oszczędności na każdym 1000 km to doskonały wynik! Ford z pośrednim wtryskiem na gaz LPG po prostu się opłaca! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: FORD S-MAX
Rok produkcji: 2007
Silnik: 2.5T 220KM
Instalacja LPG: KME NEVO
Spalanie PB: 14L/100km
Spalanie LPG: 16L/100km
Oszczędność dzięki LPG: 350zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 3500zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 10000km

FORD S-MAX z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja KME NEVO kosztuje jedynie 3500zł i dzięki LPG wystarczy tylko 10000km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel FORD na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 14L/100km, a LPG tylko 16L/100km co przyniesie Właścicielowi 350zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 34 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 170km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do FORD! http://www.egp.pl/lpg-do-forda.htm

Pytacie Państwo co zamontować do FORD? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki FORD! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

FORD na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do FORD zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do FORD wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do FORD i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego FORD, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

FORD TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie FORD w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli FORD jak: B-Max, C-Max, Cougar, Courier, Edge, Escape, Escort, Explorer, F150, F250, F350, Fiesta, Focus, Fusion, Galaxy, Kuga, Maverick, Mondeo, Mustang, Probe, Puma, Ranger, Scorpio, Sierra, S-Max, Taurus, Transit .

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

11 thoughts on “Montaż LPG Ford S-MAX 2.5T 220KM 2007r w Energy Gaz Polska na auto gaz KME NEVO

  1. To jest wersja 5-osobowa? Do 7-osobowej też można założyć, bo gdzieś na forum czytałem że jest inna podłoga. —-> Macie chyba mały błąd w opisie: "Ford z BEZPOŚREDNIM wtryskiem na gaz LPG po prostu się opłaca!" Jak się nie mylę to wtrysk pośredni. Ale zawsze się mogę mylić 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!