Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Jaki silnik wybrać pod gaz? Opel Corsa 1.4 90 KM na gaz LPG w Energy Gaz Polska Ostrobramska 38A!

Jaki silnik wybrać pod gaz? Opel Corsa 1.4 90 KM na gaz LPG w Energy Gaz Polska Ostrobramska 38A!Jaki silnik wybrać pod gaz? Opel Corsa 1.4 90 KM na gaz LPG w Energy Gaz Polska Ostrobramska 38A! Opel Corsa 1.4 to auto doskonałe pod montaż instalacji gazowej! Klasyczny silnik w technologi pośredniego wtrysku idealnie współpracuje z instalacją gazową. A dzięki montażowi instalacji LPG Właściciel Opla Corsy będzie jeździł o połowę taniej! Jaki silnik wybrać pod gaz? Zobaczcie co na ten temat mówi nasz Ekspert!

Tylko renomowany warsztat LPG może zamontować instalację gazową tak, aby auto jeździło bez żadnych problemów. Jeżeli właściciel wybierze właściwy warsztat do montażu LPG to przez setki tysiące km będzie cieszył się bezproblemową jazdą na lpg.

Dlatego zapraszamy na montaż instalacji LPG do Energy Gaz Polska w Warszawie – Ostrobramska 38A!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 28-01-2021
➡️ Marka i model: Opel Corsa
➡️ Rok produkcji: 2017
➡️ Silnik: 1.4 90 KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3000 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 7L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 8L
➡️ Przełącznik LPG: obok kierownicy z lewej strony
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 43L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 425 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2.1 , PB 5.0
➡️ Oszczędność / 1000km: 170zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 12 000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto na LPG:
http://www.egp.pl/lpg-do-opla.htm

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli OPEL jak: Adam, Agila, Antara, Ascona, Astra, Calibra, Combo, Corsa, GT, Insignia, Kadett, Manta, Meriva, Mokka, Omega, Signum, Tigra, Vectra, Zafira .

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpol
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGa

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Jaki silnik wybrać pod gaz? Opel Corsa 1.4 90 KM na gaz LPG w Energy Gaz Polska Ostrobramska 38A!

  1. Miałem takie auto służbowe tylko z taka różnica że był to gaz fabryczny. W 2.5 roku zrobiłem 380 tyś. Średnia prędkość to 140+- 20. Spalanie około 8.5 litra gazu. Po przejechaniu 200 tyś. Km . Do wymiany wtryski, listwa i katalizator. A co do obsługi to co 10 tyś.km wymiana filtra od gazu, bo się gaz wyłączam podczas przyspieszania i wystawiła kontrolka od kontroli trakcji. Tak więc ogólnie bardzo dobra decyzja o montażu gazu. I jak widać nie szkodzi dla silnika.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!