Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Mazda CX9 - Polecany warsztat | LPG Majster S02E47

Mazda CX9 – Polecany warsztat | LPG Majster S02E47Nowa Mazda CX-9 została stworzona z myślą o amerykańskim kierowcy, ale, tak jak miało to miejsce i z dotychczasową generacją modelu, mamy nadzieję, że polski oddział Mazdy zdecyduje się sprowadzić do kraju również i drugą generację tego japońskiego SUV-a. Turbodoładowana jednostka benzynowa SkyActive-G 2.5T. 2,5-litrowy silnik z dość wysokim momentem obrotowym i 4 cylindrowy wtrysk bezpośredni. Na ten moment produkowany wyłącznie na rynek amerykański, ale ten model auta klient sprowadził ze stanów i oddał w ręce Rafała z warsztatu PITSTOP ZAMOŚĆ.

7 osobowy SUV który po ustaleniach i modyfikacjach przestał być 7 osobowym, ponieważ w miejscu ostatniej kanapy Rafał zamontował zbiornik walcowy o nie bagatelnej pojemności 110l brutto. Sercem samochodu został Sterownik KME NEVO-SKY DIRECT, za 4 cylindrowy wtrysk bezpośredni, odpowiadają flagowe wtryskiwacze KME FENIX, a Reduktor GOLD GT dopełnił dzieła. Instalacja z pewnością uczyniła samochód bardziej ekonomicznym i najpewniej również tańszym w utrzymaniu.

PITSTOP Zamość to firma, która została założona w 2013r. Wstępnie jako serwis auto elektroniki samochodowej. Po roku powstał pomysł na profesjonalny serwis klimatyzacji. Mimo ciężkich początków Warsztat zrealizował cel. Następnie, pojawił się pomysł na instalacje LPG. Przechodząc drogę doboru kadry pracowniczej, szereg specjalistycznych szkoleń teoretycznych i praktycznych, do oferty dołączył montaż i serwis instalacji LPG. Aktualnie o instalacjach LPG wiedzą chyba wszystko i posiadają jedynie zadowolonych Klientów.

PITSTOP ZAMOŚĆ

►Adres
ul. Starowiejska 8 22-400 Zamość
Polska

►Telefon
•Dział obsługi klienta RAFAŁ:
515-840-869

•Dział techniczny KAMIL:
535-144-686

•Dział marketingu i reklamacji ANGELIKA:
574-656-560

►E-mail
pitstop.zamosc@gmail.com

► Strona:
https://kme.eu
►Grupa na FB:
https://www.facebook.com/groups/1703916356578785

#PITSTOPZamość #LPGMajster #MazdaCX9 #KME #autogaz #ProfiAutoSerwis #LPG #cx9

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

6 thoughts on “Mazda CX9 – Polecany warsztat | LPG Majster S02E47

Dodaj komentarz

Zadzwoń!