Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Odc.1 Wstęp - Part.1 Invitation

Odc.1 Wstęp – Part.1 InvitationChciałbym zaprosić was do oglądania moich filmów na którch podczas wizyty w warsztacie samoobsługowym Pana Łukasza , na ulicy Katarynki 6 w Warszawie będę dokonywał napraw w swoim aucie.
Samochód to Dodge durango SLT z 1999 roku, z silnikiem V8, 5200 ccm, automatyczna skrzynia biegów, napęd na oś tylną, bez instalacji LPG.

I would like to invite you to watch my films during a visit to the self-service workshop of Mr. Łukasz, at 6 Katarynki Street in Warsaw I will be repairing in my car.
The car is a Dodge Durango SLT from 1999, with a V8 engine, 5200 ccm, automatic transmission, rear axle drive, no LPG installation.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

Dodaj komentarz

Zadzwoń!