Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Mercedes W204 LPG! C350 3.5 V6 272KM z 2008 roku w Energy Gaz Polska z instalacją LPG BRC P&D!

Mercedes W204 LPG! C350 3.5 V6 272KM z 2008 roku w Energy Gaz Polska z instalacją LPG BRC P&D!Mercedes W204 LPG! C350 3 5 272KM z 2008 roku w Energy Gaz Polska z instalacją LPG BRC P&D!
Co w naszym filmie:
➡️Ile LPG pali Mercedes C350?
➡️Jaki zbiornik zmieści się do tego auta?
➡️Ile kosztuje kompletny zestaw LPG wraz z montażem do tego modelu?

Jak działa Mercedes W204 LPG! C350 3 5 272KM ? Mercedes W204 LPG! C350 3 5 272KM z LPG działa doskonale! Sprawdź opinie na temat Mercedesa W204 LPG! C350 3 5 272KM w Energy Gaz Polska!

PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 10-08-2020
➡️ Marka i model: Mercedes C350
➡️ Rok produkcji: 2008R
➡️ Silnik: 3.5 272KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC P&D
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 4900 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 16L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 18L
➡️ Przełącznik LPG: w popielniczce
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 56L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 420 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 1.9 , PB 4.5
➡️ Oszczędność / 1000km: 350 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 14 000km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do MERCEDESA! https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/mercedes-benz/

Pytacie Państwo co zamontować do MERCEDESA? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki MERCEDES! https://www.egp.pl/montaz-auto-gaz/wycena-lpg-energy-gaz-polska/

MERCEDES na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do MERCEDESA zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do MERCEDESA wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do MERCEDESA i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego MERCEDESA, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

MERCEDES TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie MERCEDES w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli MERCEDESA jak: A-klasa, B-klasa, C-klasa, CLA-klasa, CLK-klasa, CL-klasa, CLS-klasa, E-klasa, G-klasa, GLA-klasa, GLK-klasa, GL-klasa, M-klasa, R-klasa, S-klasa, SLK-klasa, SL-klasa, Sprinter, Vito, V-klasa.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Music: https://www.bensound.com/royalty-free-music

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

8 thoughts on “Mercedes W204 LPG! C350 3.5 V6 272KM z 2008 roku w Energy Gaz Polska z instalacją LPG BRC P&D!

  1. Również mam zagazowane c350 z 2009 roku z napędem 4matic. Na trasie 2465 km spalił średnio 12,51L/100km LPG, max 140kmh + ok. 1/3 trasy w okolicach Bieszczad, więc teren wymagający. Moim zdaniem wynik rewelacyjny, bo na 1 tankowaniu robie niecałe 400km. W mieście pali ok. 19L/100km, a przy mocnej zabawie potrafi mi łyknąć nawet 27.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!