Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
STR#133: 2018 Mazda CX-9 2.5T 250 (lpg) - komfortowy i przestronny japończyk ze stanów

STR#133: 2018 Mazda CX-9 2.5T 250 (lpg) – komfortowy i przestronny japończyk ze stanówWitam Państwa, dzisiaj prezentuję największego SUV-a Mazdy zasilanego lpg. Jest to kawał samochodu, który zaskakuje komfortem i dobrym prowadzeniem jak na swoje gabaryty.
Zapraszam do oglądania i pozdrawiam radgas.
P.S. przepraszam za kłopoty z dźwiękiem, nie wiem co było ich przyczyną.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

10 thoughts on “STR#133: 2018 Mazda CX-9 2.5T 250 (lpg) – komfortowy i przestronny japończyk ze stanów

  1. Jestem posiadaczem Mazdy CX9 z 2018 roku w wersji signature. Najlepsza wersja tego modelu. Mam przejechane rowniez okolo 75000 km. Korozji nie ma zabezpieczylem podwozie dodatkowo. Samochod jest super nastepny napewno bedzie Mazda.

  2. Bardzo fajnie się Pana ogląda, miło jest zobaczyć tak mało spotykany model auta. Kiedyś interesowałem się mazdą ale jednak pozostałem przy hondzie a teraz serce idzie w kierunku subaru, mam nadzieję że trafi się najnowszy outback w Pana wydaniu. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!