Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Mitsubishi Outlander LPG! NÓWKA 2.0 150KM z 2019 roku z instalacją LPG BRC SQ 32 w Energy Gaz Polska

Mitsubishi Outlander LPG! NÓWKA 2.0 150KM z 2019 roku z instalacją LPG BRC SQ 32 w Energy Gaz PolskaMitsubishi Outlander 2.0 150KM 2019R na gaz to doskonałe rozwiązanie! Praktycznie nowe Mitsubishi Outlander 2.0 150KM doskonale nadaje się do montażu LPG! Silnik 2.0 150 KM w Mitsubishi Outlander doskonale współpracuje zLPG! Sprawdź opinie o Mitsubishi Outlander 2.0 150KM z LPG! Montażyści z Energy Gaz Polska bez żadnych problemów zamontują LPG do Twojego nowego auta!

Mitsubishi Outlander 2.0 150KM 2019R BRC

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 07-08-2020
➡️ Marka i model: Mitsubishi Outlander
➡️ Rok produkcji: 2019R
➡️ Silnik: 2.0 150KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3100 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 10L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 11L
➡️ Przełącznik LPG: w zaślepce, z lewej strony kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 55L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 400 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 1.9 , PB 4.5
➡️ Oszczędność / 1000km: 200 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 15 000km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do MITSUBISHI! https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/mitsubishi/

Pytacie Państwo co zamontować do MITSUBISHI? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki MITSUBISHI! https://www.egp.pl/montaz-auto-gaz/wycena-lpg-energy-gaz-polska/

MITSUBISHI na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do MITSUBISHI zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do MITSUBISHI wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do MITSUBISHI i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego MITSUBISHI, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

MITSUBISHI TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie MITSUBISHI w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli MITSUBISHI jak: ASX, Carisma, Colt, Eclipse, Galant, Grandis, L200, Lancer, Outlander, Pajero, Sigma, Space Runner, Space Star, Space Wagon.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Music: https://www.bensound.com/royalty-free-music

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Music: https://www.bensound.com/royalty-free-music

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

11 thoughts on “Mitsubishi Outlander LPG! NÓWKA 2.0 150KM z 2019 roku z instalacją LPG BRC SQ 32 w Energy Gaz Polska

  1. Super robota jak zawsze zreszta 🙂
    Ja rownież instalowałem u Was instalacje ale w Outlander I, do dzisiaj działa bez problemu ( robię regularne przeglądy i wymieniam filtry ) w tym roku byłem na czyszczeniu wtrysków, oraz wymianie butli , zmieniłem z 42l na 55l. Teraz mam pytanie, wskaźnik calu czas pokazuje mi rezerwę, dopiero jak wleje ponad 40 litrów rezerwa gaśnie ale jest tylko jedna kropka, co może być tego przyczyna ? P.s nie mam jak do Was podjechać gdyż jestem w Angli niestety :/ pozdrawiam

  2. @Energy Gaz Polska mam pytanie – Mitsubishi ASX 2.0 MIVEC 2018 rok – co polecacie? I prosiłbym od razu o cenę razem z możliwą gwarancją (widziałem że pisaliście gdzieś że oferujecie coś takiego). I czy auto zostanie oddane w jeden dzień ponieważ jestem z Włocławka.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!