Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Opel Astra 1.6 101KM 2005r w Energy Gaz Polska na auto gaz Lovato Smart EXR

Montaż LPG Opel Astra 1.6 101KM 2005r w Energy Gaz Polska na auto gaz Lovato Smart EXRPraktyczny Opel Astra na gaz! Dzięki LPG Opel Astra zaoszczędzi aż 220 zł na każdym 1000 km! To doskonały wynik osiągnięty dzięki instalacji LPG! Opel Astra na gaz po prostu się opłaca! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Opel Astra
Rok produkcji: 2004 rok
Silnik: 1.6 101 KM
Instalacja LPG: Lovato Smart
Spalanie PB: 8 litrów
Spalanie LPG: 9 litrów LPG
Oszczędność dzięki LPG: 220 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 2500 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 11300 km

Opel Astr z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja Lovato Smart kosztuje jedynie 2500 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 11300 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Opel na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 8 litrów, a LPG tylko 9 litrów LPG co przyniesie Właścicielowi 220 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 49 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 430 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Opel ! http://www.egp.pl/lpg-do-opla.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Opel ? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Opel ! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Opel na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Opel zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Opel wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Opel i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Opel , skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Opel TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Opel w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Opel jak: Adam, Agila, Antara, Ascona, Astra, Calibra, Combo, Corsa, GT, Insignia, Kadett, Manta, Meriva, Mokka, Omega, Signum, Tigra, Vectra, Zafira 

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Montaż LPG Opel Astra 1.6 101KM 2005r w Energy Gaz Polska na auto gaz Lovato Smart EXR

  1. Butla 49 litrów normalnie wchodzi widzę. Chyba minimalnie się odznacza na podłodze. Proszę mi powiedzieć. Mam butlę 45 litrów i chcę wymienić na 49 litrów, czy wielozawór trzeba wymienić? Koszt wielozaworu to około 200 zł?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!