Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Infiniti FX50 5.0 390KM 2009r w Energy Gaz Polska na auto gaz KME NEVO PRO

Montaż LPG Infiniti FX50 5.0 390KM 2009r w Energy Gaz Polska na auto gaz KME NEVO PROLuksusowy SUV Infiniti FX50 5.0 390 KM na gaz! Infiniti FX50 na gaz to doskonałe rozwiązanie! Dzięki instalacji LPG potężne Infiniti FX50 na gaz zaoszczędzi 500 zł na każdym 1000 km! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: INFINITI FX50
Rok produkcji: 2009 rok
Silnik: 5.0 390KM
Instalacja LPG: KME NEVO PRO
Spalanie PB: 18 litrów
Spalanie LPG: 20 litrów
Oszczędność dzięki LPG: 500 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 5500 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 11000 km

INFINITI FX50 z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja KME NEVO PRO kosztuje jedynie 5500 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 11000 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel INFINITI na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 18 litrów, a LPG tylko 20 litrów co przyniesie Właścicielowi 500 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 73 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 290 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do INFINITI ! http://www.egp.pl/lpg-do-infiniti.htm

Pytacie Państwo co zamontować do INFINITI? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki INFINITI! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

INFINITI na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do INFINITI zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do INFINITI wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do INFINITI i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego INFINITI , skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

INFINITI TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie INFINITI w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli INFINITI jak: EX, FX, Q45, Q50, Q70, QX, QX70!

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Montaż LPG Infiniti FX50 5.0 390KM 2009r w Energy Gaz Polska na auto gaz KME NEVO PRO

  1. szanowni Państwo, rozumiem, że spalanie ma wyglądać atrakcyjnie, ale proszę o odrobinę więcej rzetelności; skoro 3.7 pali 18-19 litrów gazu (wg Państwa innych filmów), to w życiu 5.0 nie pali 20 gazu, skoro ma spalanie ok. 25l benzyny… czyli gazu będzie spalał ok 30

Dodaj komentarz

Zadzwoń!