Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG: PORSCHE CAYENNE 4.5 TURBO 450 KM 2004R! Silnik MOCNIEJSZY niż BAZOOKA na GAZ!

Montaż LPG: PORSCHE CAYENNE 4.5 TURBO 450 KM 2004R! Silnik MOCNIEJSZY niż BAZOOKA na GAZ!LPG do Porsche Cayenne 4.5 450KM! Instalacja gazowa BRC SQ P&D wraz z montażem kosztuje 6700zł, ale dzięki LPG wystarczy pokonać dystans 14 600 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Porsche na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 18 litrów/100km, a LPG tylko 20 litrów na 100km, co przyniesie Właścicielowi 400 złotych oszczędności na każde przejechane 1000 km!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 07.04.2020
➡️ Marka i model: PORSCHE CAYENNE
➡️ Rok produkcji: 2004R
➡️ Silnik: 4.5 TURBO 450 KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC P&D
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 6700 ZŁ
➡️ Spalanie PB/100 km: 18L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 20L
➡️ Przełącznik LPG: na łączeniu tapicerki
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 42L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 200 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 1.7 , PB 4.1
➡️ Oszczędność / 1000km: 400zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 14 600km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Porsche! http://www.egp.pl/lpg-do-porsche.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Porsche? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Porsche! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Porsche na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Porsche zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Porsche wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Porsche i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Porsche, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska od blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Porsche jak: Boxster, Cayenne, Cayman.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Porsche TEST LPG przeszło fantastycznie! Na gazie Porsche w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Music: https://www.bensound.com/royalty-free-music

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

7 thoughts on “Montaż LPG: PORSCHE CAYENNE 4.5 TURBO 450 KM 2004R! Silnik MOCNIEJSZY niż BAZOOKA na GAZ!

  1. A testowaliście coś na hamowni? PS fajne sa te wasze materiały zaczałem to traktować jako vademecum z tymi pytaniami w koncu konkret w tym streamie infomracji ;p – szkoda tylko że nie macie LPG do mojego auta ale czekam że to się zmieni!

  2. Dzien dobry, Prosze o szczera odpowiedz ekspertow. Co dotyczy Mazda gg 2.3 166km, jest fajny silnik do zamontowania sekwencij? Jezeli tak, to jaka instalacja bedzie najlepszym pomyslem, nie zalezy mnie na koszt, tylko na jakość. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!