Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Test LPG - VW GOLF PLUS 1.6 100KM 2009r w Energy Gaz Polska serwis auto gazu BRC SQ 32 OBD

Test LPG – VW GOLF PLUS 1.6 100KM 2009r w Energy Gaz Polska serwis auto gazu BRC SQ 32 OBDRodzinny VW Golf z silnikiem 1.6 100KM 2009r to teraz bardzo oszczędny samochód! Dzięki zamontowanej instalacji LPG auto oszczędza aż 250km na każdym 1000km przejechanym na gazie. Golf z instalacją BRC SQ 32 OBD sprawuje się wprost doskonale, dzięki czemu rodzinne wypady za miasto będą znacznie tańsze.
Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: VOLKSWAGEN GOLF
Rok produkcji: 2009 rok
Silnik: 1.6 100KM
Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
Spalanie PB: 9 litrów
Spalanie LPG: 10 litrów LPG
Oszczędność dzięki LPG: 250 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 2900 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 11 600 km

VOLKSWAGEN GOLF z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ 32 OBD kosztuje jedynie 2900zł i dzięki LPG wystarczy tylko 11 600km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel VOLKSWAGEN na stacjach będzie zostawiał
o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 9L,
a LPG tylko 10L co przyniesie Właścicielowi 250zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 430km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do VOLKSWAGENA! http://www.egp.pl/lpg-do-volkswagena.htm

Pytacie Państwo co zamontować do VOLKSWAGENA? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki VOLKSWAGEN! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

VOLKSWAGEN na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do VOLKSWAGENA zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do VOLKSWAGENA wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do VOLKSWAGENA i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego VOLKSWAGENA, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

VOLKSWAGEN TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie VOLKSWAGEN w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli VOLKSWAGENA jak: Amarok, Beetle, Bora, Caddy, CC, Corrado, Eos, Fox, Garbus, Golf, Jetta, Lupo, New Beetle, Passat, Phaeton, Polo, Scirocco, Sharan, Tiguan, Touareg, Touran, Vento.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Test LPG – VW GOLF PLUS 1.6 100KM 2009r w Energy Gaz Polska serwis auto gazu BRC SQ 32 OBD

Dodaj komentarz

Zadzwoń!