Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Seat Leon 1.6 102KM 2005r w Energy Gaz Polska na auto gaz LPG

Montaż LPG Seat Leon 1.6 102KM 2005r w Energy Gaz Polska na auto gaz LPGSeat Leon 1.6 102 KM 2005 rok na gaz! Seat Leon na gaz to doskonałe rozwiązanie! 230 zł oszczędności na każdym 1000 km to wspaniały wynik osiągnięty dzięki LPG! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Seat Leon
Rok produkcji: 2005 rok rok
Silnik: 1.6 102 KM
Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
Spalanie PB: 8 litrów
Spalanie LPG: 9 litrów LPG
Oszczędność dzięki LPG: 230 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 2900 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 12 600 km

Seat Leon z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ 32 OBD kosztuje jedynie 2900 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 12 600 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Seat na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 8 litrów, a LPG tylko 9 litrów LPG co przyniesie Właścicielowi 230 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 440 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Seat ! http://www.egp.pl/lpg-do-seata.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Seat ? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Seat ! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Seat na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Seat zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Seat wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Seat i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Seat , skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Seat TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Seat w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Seat jak: Alhambra, Altea, Arosa, Cordoba, Exeo, Ibiza, Leon, Toledo

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

4 thoughts on “Montaż LPG Seat Leon 1.6 102KM 2005r w Energy Gaz Polska na auto gaz LPG

  1. Mam takiego samego Leona z tego rocznika nawet kolor taki sam i na bank kod silnika to BSE. Podobno w tym silniku zamontowana jest głowica wyprodukowana w Meksyku i jest wrażliwa na gaz szybko się wypalają zawory i gniazda. Czy nie powinna być żałozona instalacja z lubryfikacja?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!