Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Tak wygląda profesjonalny montaż LPG W PALIWOŻERNYM FORDZIE F150 w Energy Gaz Polska!

Tak wygląda profesjonalny montaż LPG W PALIWOŻERNYM FORDZIE F150 w Energy Gaz Polska!Sprawdzony sposób na oszczędności w paliwożernym samochodzie? To proste! Wystarczy zapisać się na montaż instalacji LPG do Energy Gaz Polska. Nasi profesjonalni montażyści zagazowali Forda F150, dzięki czemu samochód oszczędza aż 600zł!!!!! na każdym 1000km przejechanym na gazie! To wprost fantastyczny wynik, który zapewnia zwrot kosztów po przejechaniu zaledwie 9200km. Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Ford F150
Rok produkcji: 2013
Silnik: 5.0 V8
Instalacja LPG: KME NEVO
Spalanie PB: 22 litrów
Spalanie LPG: 25 litrów
Oszczędność dzięki LPG: 600 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 5500 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 9200 km

Ford F150 z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja KME NEVO kosztuje jedynie 5500 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 9200 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Forda na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 22 litrów, a LPG tylko 25 litrów LPG co przyniesie Właścicielowi 600 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 103 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 330 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Forda! http://www.egp.pl/lpg-do-forda.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Forda? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Ford! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Ford na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Forda zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Forda wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Forda i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Forda, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Ford TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Ford w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Forda jak: B-Max, C-Max, Cougar, Courier, Edge, Escape, Escort, Explorer, F150, F250, F350, Fiesta, Focus, Fusion, Galaxy, Kuga, Maverick, Mondeo, Mustang, Probe, Puma, Ranger, Scorpio, Sierra, S-Max, Taurus, Transit

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Muzyka do filmu z https://www.bensound.com/royalty-free-music
https://www.bensound.com/licensing

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Tak wygląda profesjonalny montaż LPG W PALIWOŻERNYM FORDZIE F150 w Energy Gaz Polska!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!