Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG VW Passat 2.0 FSI 150KM 2005r w Energy Gaz Polska na auto gaz Landi Direct

Montaż LPG VW Passat 2.0 FSI 150KM 2005r w Energy Gaz Polska na auto gaz Landi DirectVW Passat 2.0 FSI z LPG! Instalacja LPG do bezpośredniego wtrysku sprawdza się doskonale! Dedykowana instalacja gazowa Landi Renzo do VW Passata 2.0 FSI to idealne rozwiązanie! 230 zł oszczędności na każdym 1000 km to doskonały wynik osiągnięty dzięki LPG! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: VW Passat
Rok produkcji: 2005 rok
Silnik: 2.0 FSI 150 KM
Instalacja LPG: LANDI RENZO DIRECT
Spalanie PB: 10 litrów
Spalanie LPG: 11 litrów LPG + PB
Oszczędność dzięki LPG: 230 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 5500 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 20000 km

VW Passat z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja LANDI RENZO DIRECT kosztuje jedynie 5500 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 20000 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel VW na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 10 litrów, a LPG tylko 11 litrów LPG + PB co przyniesie Właścicielowi 230 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 53 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 390 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do VW ! http://www.egp.pl/lpg-do-volkswagena.htm

Pytacie Państwo co zamontować do VW ? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki VW ! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

VW na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do VW zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do VW wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do VW i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego VW , skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

VW TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie VW w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli VW jak: Amarok, Beetle, Bora, Caddy, CC, Corrado, Eos, Fox, 
Garbus, Golf, Jetta, Lupo, New Beetle, Passat, Phaeton, 
Polo, Scirocco, Sharan, Tiguan, Touareg, Touran, Vento

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Montaż LPG VW Passat 2.0 FSI 150KM 2005r w Energy Gaz Polska na auto gaz Landi Direct

Dodaj komentarz

Zadzwoń!